34 – TASIS KALĖDINIS KONCERTAS

Pateikta: 2019-01-16 10:00 (atnaujinta: 2019-01-16 10:39)

Jau  34 – tąjį kartą Kretingos miesto bei rajono bendruomenė turėjo galimybę stebėti  ir vertinti  Kretingos meno mokyklos surengtą Kalėdinį koncertą „ Nuo pradžios... iki.....“ . Tai sumanymas parodyti žiūrovui, kaip iš mažo, tik ką į muzikos pasaulį įžengusio žmogučio, išauga muzikantas, gebantis atlikti sudėtingus kūrinius. Tai visų mūsų mokytojų ir mokininių bendras darbo rezultatas.

Šventės  organizatoriai – mokyklos teoretikai. Koncerte skambėjo įvairūs muzikiniai kūriniai, dainas keitė šokiai. Scenarijų koncertui parengė ir jį, tarsi ekskursijos vadovė, vedė Raimonda Kučiauskienė. Scenografiją renginiui kūrė ir ją su kolegėmis įgyvendino Živilė Sabaliauskaitė.

Teoritikai dėkojo mokytojams ir mokiniams, taip nuoširdžiai ir atsakingai rengusiems koncertinius numerius, draugiškai prisidėjusiems prie visų darbų, ir iškilmingai perdavė estafetę choreografams.

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė