I-asis respublikinis vaikų ir jaunimo solinio dainavimo konkursas „Teka, teka…“

Pateikta: 2022-12-12 15:41

Gruodžio 6 dieną Šiaulių 1-oji muzikos mokykla organizavo I respublikinį vaikų ir jaunimo solinio dainavimo konkursą „Teka, teka“. Atvykusiųjų geografija plati: Šiauliai, Biržai, Akmenė, Skuodas, Kupiškis, Kuršėnai, Kelmė, Kretinga, Klaipėda, Pasvalys, Pakruojis, Kaunas, Raseiniai, Ukmergė – iš viso 58 dalyviai iš 22 ugdymo įstaigų, juos parengė 56 pedagogai ir koncertmeisteriai.

Konkurso dalyviai varžėsi trijose kategorijose, suskirstytose pagal amžiaus grupes. Privalomoje programoje buvo atliekama lietuvių liaudies daina bei originali užsienio ar lietuvių kompozitoriaus daina. Atlikėjai galėjo dainuoti a cappella ar pritariant liaudies instrumentams bei fortepijonui.

Konkurse sėkmingai pasirodė mokytojos Jūratės Norkuvienės auklėtinės. Visos trys A kategorijoje dalyvavusios mergaitės užėmė prizines vietas: Emėja Beniušytė - II vieta,

Gustė Stankaitytė - III vieta, Andrėja Ramonaitė - III vieta. Jaunosioms solistėms akompanavo Vigilija Smilgytė-Mockevičienė.

Sveikiname jaunąsias atlikėjas bei jų mokytoją !

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė

Paveikslėlių galerija