I RESPUBLIKINIS PAPILDOMO INSTRUMENTO (FORTEPIJONO) NUOTOLINIS KONKURSAS "ATTACCA"

Pateikta: 2021-04-15 13:37

Kauno 1-oji muzikos mokykla bei Kauno krašto fortepijono mokytojų draugija bendra iniciatyva organizavo I respublikinį papildomo instrumento (fortepijono) konkursą „ATTACCA“

Konkurse dalyvavo net 343 dalyviai, kuriuos ruošė 168 mokytojai iš Kauno, Vilniaus, Marijampolės, Kėdainių, Alytaus, Prienų, Telšių, Šiaulių, Klaipėdos, Panevėžio, Kretingos, Druskininkų ir kitų mokyklų.

Renginio organizatoriai sudarė apgalvotas ir patrauklias konkurso sąlygas, todėl sulaukė neįtikėtinai didelio jaunųjų atlikėjų susidomėjimo. Tai rodo, kad mūsų vaikai ir jaunuoliai kupini kūrybinio džiaugsmo ir noro juo dalintis net ir susiklosčius neįprastoms aplinkybėms. Malonu, kad muzikuojantys moksleiviai didelį dėmesį  skiria fortepijonui, kuris nėra jų pagrindinis instrumentas.

Sėkmė šiame konkurse lydėjo Silvijos Stanienės mokinį Vilių Kontrimą. Jis tapo III vietos laureatu.

Sveikiname nugalėtoją ir jo mokytoją!

Parengė muz. mokytoja Irena Intienė