II RESPUBLIKINIS JAUNŲJŲ MUZIKANTŲ KONKURSAS „MUZIKA-@“

Pateikta: 2021-05-26 17:07 (atnaujinta: 2021-05-26 17:08)

Gegužės 15 dieną  Kaune vyko II respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas „MUZIKA-@“. Konkurse, kurį organizavo Kauno 1-oji muzikos mokykla, Kauno krašto fortepijono mokytojų draugija ir  VDU Muzikos akademija, dalyvavo net 915 dalyvių, o juos vertino daugiau kaip 70 Lietuvos muzikos, meno ir aukštųjų muzikos ugdymo įstaigų dėstytojų ir mokytojų.

Galime pasidžiaugti, kad tarp tokios gausybės dalyvių gerai pasirodė ir laimėjo prizines vietas ir mūsų Kretingos meno mokyklos fortepijono klasės mokiniai: Justė Drakšaitė – II vietos laureatė, Perlita Grigaitytė – III vietos laureatė (mokytoja Vigilija Smilgytė-Mockevičienė); Airintė Bendikaitė – III vieta, Augustas Janonis – III vieta, Benediktas Rimkus – III vieta, Emilija Piečiūtė – III vieta, Juozapas Bružas – III vieta, Morta Gimbutaitė – III vieta, Mantė Stonkutė – diplomantė (mokytoja Silvija Stanienė); Vakaris Mikaločius – III vieta, Gabrielius Mikaločius – III vieta, Ema Abelkytė – III vieta, Greta Mažonytė – diplomantė (mokytoja Rima Stonkuvienė).

Sveikiname visus II respublikinio jaunųjų muzikantų konkurso “MUZIKA-@” dalyvius ir juos ruošusius mokytojus!!!

Parengė muz. mokytoja Irena Intienė