III respublikinis jaunųjų pianistų Polifonijos nuotolinis konkursas

Pateikta: 2022-03-02 16:30 (atnaujinta: 2022-03-02 16:32)

2022 m. vasario 21 d. vyko III respublikinis jaunųjų pianistų Polifonijos nuotolinis konkursas, kurį organizavo Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykla. Konkurso pagrindiniai tikslai ir uždaviniai: plėtoti talentingų Lietuvos jaunųjų pianistų paieškas ir gilinti jų gebėjimus, puoselėti polifoninio muzikavimo tradicijas, gilinti praktines ir teorines žinias, interpretuojant J. S. Bacho kūrinius bei pažinti įvairių epochų kompozitorių polifoninę muziką. Konkurse dalyvavo mokiniai iš įvairiausių Lietuvos meno ir muzikos mokyklų bei Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos. Jaunųjų atlikėjų pasirodymus vertino kompetentinga komisija – LMTA profesorė Aleksandra Žvirblytė, LMTA katedros vedėjas, docentas Aidas Puodžiukas bei Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos  mokytoja metodininkė Inga Vyšniauskaitė.

Kretingos  meno mokyklą konkurse atstovavo jaunosios pianistės: Emilija Mikaločiūtė – II vieta (mokytoja Rima Stonkuvienė) ir Ugnė Jūrevičiūtė – III vieta (mokytoja Vaida Turauskė).

Sveikiname laureates bei jų mokytojas ir linkime tolesnės sėkmės.

Paveikslėlių galerija