Pateikta: 2020-02-28 13:03

2020 m. vasario 17 d. Šiaulių Dainų muzikos mokykloje vyko III respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“. Jame dalyvavo 55 mokiniai ir 35 mokytojai iš Klaipėdos, Kelmės, Kuršėnų, Naujosios Akmenės, Panevėžio miesto bei rajono muzikos mokyklų, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos, Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos, Trakų, Kretingos ir Šiaulių Dainų muzikos mokyklų. Prieš konkursą dalyvius sveikino mokyklos direktorė Florina Varkalienė.

Savo amžiaus grupėje II laipsnio laureato diplomus pelnė mūsų mokyklos mokiniai: Eitvydas Gedžius ir Motiejus Liakas. Jų mokytojas Donatas Merkelis, koncertmeisterė Olga Vasiljeva.

Sveikiname nugalėtojus ir linkime jiems dar daug gražių pergalių!

Parengė muz. mokytoja Irena Intienė.