IV TARPTAUTINIS FORTEPIJONINĖS MUZIKOS FESTIVALIS „PROGRAMINĖ MUZIKA FORTEPIJONUI“

Pateikta: 2021-05-10 20:04 (atnaujinta: 2021-05-10 20:16)

Šiaulių Dainų muzikos mokyklos organizuotame festivalyje dalyvavo 178 mokiniai iš Suomijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Organizatoriai dėkojo mokiniams už šaunius pasirodymus ir gražias akimirkas, mokytojams už nuoširdų ir kūrybingą darbą ruošiant mokinius festivaliui, tėveliams už palaikymą ir pagalbą

Sveikiname IV Tarptautinio fortepijoninės muzikos festivalio „Programinė muzika fortepijonui“ dalyvius: Auksę Gedvilaitę ir jos mokytoją Vigiliją Smilgytę – Mockevičienę; 1 kl. Mantę Stonkutę, Emiliją Piečiūtę; 2 kl.Benediktą Rimkų, Juozapą Bružą; 3 kl. Airintę Bendikaitę; 7 kl. Mortą Gimbutaitę ir jų mokytoją Silviją Stanienę.

Parengė muz. mokytoja Irena Intienė