KONCERTAS - DOVANA

Pateikta: 2019-10-02 22:35 (atnaujinta: 2019-10-02 22:48)

2019 rugsėjo 24 dieną Kretingos meno mokyklos salėje koncertavo mūsų mokyklą baigusi Lina Žutautė, šiuo metu studijuojanti Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje profesoriaus Jurgio Karnavičiaus fortepijono klasėje. Atlikėja pateikė solidžią programą, kurią ruošia tarptautiniam M. K. Čiurlionio pianistų konkursui. Skambėjo M. K. Čiurlionio, J.S Bacho,  C. Debussy kūriniai. Pianistė žavėjo klausytojus ne tik virtuozišku atlikimu, bet ir stilingumu, temperamento, emocijų ir logikos derme. Spalvingas kūrinių atlikimas suteikė klausytojams nuostabių akimirkų. Pasibaigus gausiems aplodismentams, Liną sveikino ir sėkmės tarptautiniame konkurse linkėjo buvusios mokytojos Virginija Saudargienė ir Virginija Ruzgienė, daug gražių ir šiltų žodžių pasakė fortepijono skyriaus vedėja Rita Pukelytė – Retkienė.

Šis koncertas – tai neeilinė dovana mokyklai, jos auklėtiniams, kurių atmintyje dar ilgai išliks nuostabūs muzikos garsai.

Sėkmės Linai!

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė

Fotografijoje: Lina (viduryje) ir jos mokytojos (iš kairės) Virginija Ruzgienė ir Virginija Saudargienė

Paveikslėlių galerija