Konkursai

Pateikta: 2020-02-18 14:40 (atnaujinta: 2020-02-18 14:41)

Sausio 28 ir vasario 11 dienomis, skatinant mokinių domėjimąsi ir motyvaciją mokantis solfedžio, muzikos teorijos ir muzikos istorijos dalykų, mokykloje buvo organizuoti konkursai. Juose dalyvavo 2 pagrindinės klasės mokiniai, kurios ruošė mokytojos Rita Beinorienė, Irena Intienė ir Laima Kniukštisnė.

Integruotas solfedžio ir muzikos istorijos konkursas „Pažinkime Baroką”, organizuotas mokytojos Ritos Beinorienės, leido mums išsiaiškinti geriausiuosius:  Austėja Kaulickytė – I vieta, Akvilė Kusaitė – II vieta, Bernadeta Rimkutė, Ula Gaubė, Filomena Stonkutė – III vieta. Mokytojos Irenos Intienės organizuotame solfedžio konkurse „Intervalų pasaulyje” nugalėtojais tapo: Austėja Kaulickytė – I vieta, Akvilė Kusaitė, Karolis Pauliukonis – II vieta, Magdalena Brundzaitė, Ula Gaubė – III vieta.

Džiaugiamės savo mokinių pasiekimais.

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė