Kviečiame į šventinį koncertą

Pateikta: 2013-05-03 12:24 (atnaujinta: 2014-10-02 15:19)

Kretingos meno mokykla šiais metais mini 55-erių metų veiklos sukaktį.

Ta proga š.m. gegužės 17 dieną ,17.30 Kretingos kultūros centro salėje rengiame šventinį koncertą. Tai bus dviejų dalių renginys. Pirmoje dalyje žiūrovus džiugins jungtinis styginių instrumentų orkestras, kuriame gros jaunieji muzikantai iš Klaipėdos E.Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko  ir Klaipėdos Juozo Karoso bei Šilutės rajono vaikų muzikos mokyklų, Plungės Mykolo Oginskio ir Kretingos meno mokyklų. Šiam kolektyvui, kuris „susikurs“ tik šiam koncertui, diriguoti sutiko kretingiškiams gerai pažįstamas Šiaulių choro „Polifonija“ vadovas maestro Tomas Ambrozaitis. Kolektyvas atliks orkestrinius kūrinius, su juo gros mokyklos pianistai ir smuikininkai solistai. Vienas iš orkestro atliekamų kūrinių-koncerto staigmena-pirmą kartą atliekamas Nijolės Sinkevičiūtės kūrinys „Stygų sutartinė“. Koncerte dalyvauti pakvietėme buvusią choro „Saulainė“ dalyvę, šiuo metu muzikos ir teatro akademijos studentę Gabrielę Kupšytę, kuri mokosi profesorės Sigutės Stonytės dainavimo klasėje.

Na o antroji koncerto dalis žiūrovams turėtų  suteikti tiesiog daug smagių akimirkų-šokiai, nuotaikinga muzika, pučiamųjų instrumentų orkestro melodijos ir dar daug daug smagios muzikos...Kviečiame !!!! š.m. gegužės 17 dieną, 17.30 valandą. Koncertas nemokamas.