Mokyklos mušamųjų instrumentų ansamblių pasiekimai

Pateikta: 2017-02-22 17:10 (atnaujinta: 2017-10-13 09:13)

Aktyviai antrą mokslo metų pusmetį pradėjo mokyklos mušamųjų instrumentų ansambliai, kuriems vadovauja mokytojas Večeslav Krasnopiorov.

2017 m. vasario 9 dieną Šiauliuose įvyko VI tarptautinis mušamųjų instrumentų festivalis „Ritmas kitaip“.  Festivalio dalyviai: šalies meno/muzikos mokyklų, menų gimnazijų ugdytiniai, muzikuojantys mušamaisiais muzikos instrumentais. Tarp dalyvių iš Šiaulių, Vilniaus, Kauno, Palangos, Klaipėdos, Radviliškio, Panevėžio bei svečių iš Latvijos , dalyvavo ir Kretingos meno mokyklos jaunieji būgnininkai. Buvo galima išgirsti įvairių sudėčių, įvairiais instrumentais grojančius atlikėjus. Skambėjo – marimbos,  vibrofonai,  ksilofonai,  mušamųjų komplektai ir kiti mušamieji instrumentai. Iš viso festivalyje dalyvavo apie 130 jaunųjų muzikantų.

Už savaitės-vasario 15 dieną mokyklos  jaunesniųjų ir vyresniųjų  klasių mušamųjų instrumentų ansambliai jau dalyvavo IV respublikiniame instrumentinių ansamblių konkurse „Karamelė“ Kelmėje. Abu ansamblius lydėjo sėkmė - savo amžiaus kategorijose jie apdovanoti         I laipsnio diplomais.

Sveikiname jaunesniųjų mokyklos mušamųjų instrumentų ansamblio dalyvius: Aldą Jablonskį, Beną Bružą, Jokūbą Markauską, Lauryną Dubinską, Luką Kindurį, Martyną Butkevičių, Tajų Smilingį, Uršulę Dimgailaitę.

Sveikiname vyresniųjų mokyklos mušamųjų instrumentų ansamblio dalyvius:     Aldą Jablonskį, Dovydą Joną  Šulskį, Osvaldą Kusą, Agnę Irkinaitę, Henriką Razgų.

Sveikiname ansamblių mokytoją Večeslav Krasnopiorov !

Paveikslėlių galerija