Muzikos teorijos olimpiada

Pateikta: 2015-03-02 10:23 (atnaujinta: 2016-11-21 09:25)

Vasario  27 dieną Klaipėdos  Stasio Šimkaus konservatorijoje vyko  tradicinė   muzikos  ir meno   mokyklų  5-7 klasių moksleivių   muzikos  teorijos  dalykų  olimpiada. Į šią, jau šeštą kartą rengiamą, olimpiadą atvyko gausus būrys mokinių iš visos Žemaitijos.  Mūsų  mokyklą   atstovavo   trečios pagrindinio muzikinio ugdymo  klasės  mokiniai: Viktorija  Elizabet  Lont,    Simona  Žiliūtė ir  Vilius  Juodys. Mokinius olimpiadai parengė muzikos teorijos mokytojos  Rita Beinorienė,  Irena Intienė,  Laima Kniukštienė).

Muzikos teorijos dalykų  olimpiadoje mokiniai  turėjo  parodyti  ne tik   muzikos  teorijos  žinias, kurios  apjungia solfedžio  ir  muzikos   istorijos  mokomąjį  kursą,  bet ir  platesnį kultūrinį-muzikinį suvokimą bei asmeninio išprusimo  lygį. Visi  mokiniai    ir  mokytojai   buvo   įvertinti  padėkos  raštais   ar  diplomais.

Į šauniausių  mokinių penketuką   buvo atrinkta    ir  mūsų  mokyklos    mokinė   Simona Žiliūtė,  kuri   buvo  apdovanota diplomu  už gerą  pasirodymą. Ją olimpiadai parengė muzikos istorijos mokytoja  Rita Beinorienė   ir solfedžio mokytoja  Laima Kniukštienė.

Sveikiname ir džiaugiamės  mokinių pasirodymu  ir  linkime,  kad  šis   laimėjimas  būtų  didelė  paskata ateityje mokantis  muzikos paslapčių.

Muzikos teorijos mokytojų

metodinio būrelio pirmininkė Laima Kniukštienė