Pajūrio klavyrai

Pateikta: 2013-12-02 07:46 (atnaujinta: 2014-10-02 15:12)

2013 m. lapkričio 29 d. Palangos St. Vainiūno meno mokykloje vyko III–asis Žemaitijos krašto meno ir muzikos mokyklų jaunųjų pianistų festivalis–konkursas  „Pajūrio klavyrai“, kuriame mūsų mokyklą atstovavo net  12 pianistų. Jaunieji atlikėjai turėjo atlikti po dvi fortepijonines pjeses, iš kurių viena – lietuvių kompozitoriaus. Festivalyje–konkurse dalyvavo jaunieji pianistai iš Palangos, Kretingos, Skuodo, Platelių, Šilutės , Gargždų, Plungės, Rietavo,  Klaipėdos meno ir muzikos mokyklų. Trijose kategorijose varžėsi net 62 atlikėjai. Kretingos meno mokyklos pianistų laimėjimai:

1 vietą ir specialų prizą už geriausiai atliktą Romantizmo epochos kūrinį pelnė Vaiva Mitkutė.

2 vieta savo amžiaus kategorijose pasidalino Beatričė Žiubrytė, Marija Guščiūtė, Vilius Juodys.

3 vietą pelnė Jokūbas Jankauskas, Evelina Skiotytė, Saulė Baltaragytė.

Festivalio–konkurso „ Pajūrio klavyrai“ padėkos raštai įteikti Ugnei Butkutei, Danielai Bendžiūnaitei, Agnei Dubinskaitei, Monikai Kutelytei ir Viktorijai Šeškutei.

Kretingos meno mokyklos  jaunuosius pianistus ruošė mokytojos Kilnutė Skripkauskienė,   Rita Pukelytė-Retkienė, Silvija Stanienė.