"Pavasario trimitai 2021" Plungėje

Pateikta: 2021-04-14 21:21

Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje nuaidėjo XI tarptautinis vaikų ir jaunimo pučiamųjų instrumentų solistų ir ansamblių virtualus festivalis - konkursas „Pavasario trimitai 2021”.

Konkurse dalyvavo atstovai iš 8 Europos šalių: Portugalijos, Rumunijos, Estijos, Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos ir Lietuvos. Iš viso dalyvavo 210 muzikantų: 9 ansambliai ir 174 solistai, kurie buvo skirstomi į varinių ir medinių instrumentų pogrupius ir varžėsi klasikinės, estradinė-džiazinės bei šiuolaikinės muzikos kategorijose.

Šiame konkurse sėkmingai pasirodė ir laureatų vardus laimėjo ir mūsų mokyklos mokiniai:

Urtė Endružytė (fleita) tapo II vietos laureate (mokytoja Dainora Pazdrazdienė, koncertmeisterė Olga Vasiljeva), Augustinas Paulauskas ir Liepa Bracaitė (saksofonas) tapo III vietų laureatais  (mokytojas Laimonas Stanius, koncertmeisterė Olga Vasiljeva), Algirdas Eugenijus Kulvietis (klarnetas) D kategorija (klasikinė pjesė) laimėjo 2 vietą, D1 kategorija (estradinė ir džiazinė pjesė) laimėjo 3 vietą (mokytojas Visvaldas Stirblys, koncertmeisterė Vigilija Smilgytė – Mockevičienė), Urtė Budrytė (trimitas) pelnė II vietą (mokytojas Kazys Tiškus, koncertmeisterė Olga Vasiljeva).

Sveikiname laureatus ir linkime kūrybinės sėkmės!

Parengė muz. mokytoja Irena Intienė.