Rugsėjo 1 Kretingos meno mokykloje

Pateikta: 2020-08-26 12:39

Mieli mokiniai ir tėveliai,

lauktas ar nelabai atėjo rugsėjis. Neabejoju, kad visi tikėjomės, jog jis bus optimistiškesnis. Tikėjomės, kad susitikę rugsėjo 1 šventėje galėsime apkabinti savo mokytojus ir draugus, pasidalinti vasaros įspūdžiais, papasakoti apie savo ateities planus. Deja-realybė kiek kitokia. Tačiau nėra taip blogai-vis tiek susitiksime, kalbėsimės, planuosime būsimus darbus. Tik mažesnėmis grupelėmis, trumpesniam laikui, laikydamiesi visų atsargumo priemonių.

Siekiant išvengti didelių susibūrimų rugsėjo 1 dieną laukiame tik pirmokų su tėveliais pagal tokį grafiką:

1. 14.00 val. laukiame ankstyvojo integruoto meninio ugdymo vaikų. Atvykus į mokyklą prašome iškart eiti į mokyklos salę. Tėveliai privalo dėvėti apsauginę veido kaukę.
  2. 14.30 val. laukiame muzikos skyriaus: fortepijono, smuiko, tautinių, pučiamųjų ir mušamųjų  instrumentų, akordeono  pirmokų su tėveliais.  Atvykus į mokyklą prašome iškart susitikti su savo mokytojais jų darbo kabinete. Tėveliai privalo dėvėti apsauginę veido kaukę. Kitų klasių mokinius dėl susitikimo rugsėjo 2 dieną informuos jūsų mokytojai.
  3. 15.00 val. laukiame visų pradinio ugdymo-1,2,3 klasių chorinio dainavimo mokinių su tėveliais. Atvykus į mokyklą prašome iškart eiti į mokyklos salę. Tėveliai privalo dėvėti apsauginę veido kaukę. Kitų klasių chorinio dainavimo mokinius dėl susitikimo atskiromis grupėmis rugsėjo 2 dieną informuos jūsų mokytojai.
  4. 15.30 val. laukiame choreografijos skyriaus pirmokų su tėveliais. Atvykus į mokyklą prašome iškart eiti į choreografijos klasę trečiame aukšte. Tėveliai privalo dėvėti apsauginę veido kaukę. Kitų klasių choreografijos  mokinius dėl susitikimo atskiromis grupėmis rugsėjo 2 dieną informuos jūsų mokytojai.
  5. 16.00 val. laukiame dailės  skyriaus pirmokų su tėveliais. Atvykus į mokyklą prašome iškart eiti į mokyklos salę. Tėveliai privalo dėvėti apsauginę veido kaukę. Kitų klasių choreografijos  mokinius dėl susitikimo atskiromis grupėmis rugsėjo 2 dieną informuos jūsų mokytojai.

Sveikinu visus su 2020-2021 mokslo metų pradžia. Tebūna ji mums visiems sėkminga

Direktorius Bernardas Anužis