Tarptautinė muzikos diena Kretingos meno mokykloje

Pateikta: 2014-10-01 17:33 (atnaujinta: 2014-12-08 09:23)

Nuo 1975 metų spalio 1 d. UNESCO paskelbta tarptautine Muzikos diena. Šią dieną įvairiose šalyse rengiami geriausių šalies atlikėjų pasirodymai, koncertai, kultūros akcijos. Kviečiami susitelkti viso pasaulio muzikantai, puoselėjant muzikos meną, rengiant edukacinius renginius.

Kretingos meno mokykloje ši data buvo minima įvairiomis formomis. Nuo praėjusių metų  trimito mokytojo Kazio Tiškaus iniciatyva  organizuojamos muzikinės pertraukos. Jų metu mokyklos vestibiulyje visus ateinančius ir išeinančius džiugina muzikos garsai. Muzikinėse pertraukose susitinka ir draugauja fortepijonu, smuiku, pučiamaisiais ir liaudies instrumentais, mušamaisiais  ir akordeonu grojantys jaunieji mokyklos atlikėjai. Prie jų prisijungia ir skambūs choristų balsai. Nors mokslo metai dar tik prasidėjo, bet noras dalyvauti muzikinėse pertraukose didžiulis.

Žinoma, tai ne koncertas. Tiesiog maloni staigmena patiems mokiniams, jų tėveliams ir mokytojams.

Paveikslėlių galerija