Tarptautinis virtualus konkursas „Muzikinė mažųjų mozaika 2021“

Pateikta: 2021-05-10 19:53

2021 m. balandžio 12 – gegužės 3 dienomis Alytaus muzikos mokykloje vyko V tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Muzikinė mažųjų mozaika 2021“. Konkursas jau nuo 2013 metų vyksta kas dvejus metus. Konkurso organizatorė – smuiko mokytoja ekspertė Rita Frendzelienė. „Muzikinė mažųjų mozaika“ – tai jaunųjų talentų iki 11 metų pasirodymai. Konkurso tikslas – skatinti gabių ir talentingų vaikų kūrybiškumą. Šiais metais konkursas vyko nuotoliniu būdu. Jame dalyvavo 195 dalyviai iš 47 Lietuvos, Latvijos, Rusijos muzikos ir meno mokyklų. Visą savaitę dalyvių pasirodymus vertino kompetentinga 12-os narių vertinimo komisija iš įvairių pasaulio šalių – JAV, Graikijos, Danijos, Šveicarijos, Ukrainos ir Lietuvos. Gausiausia dalyvių grupė grojo fortepijonu.

Šiame jaunųjų atlikėjų konkurse dalyvavo Kretingos meno mokyklos du fortepijono skyriaus mokiniai: 1 klasės Emilija Piečiūtė ir 2 klasės Juozapas Bružas, kuriuos paruošė mokytoja Silvija Stanienė.

Džiaugiamės jų gražiu ir kokybišku darbu, paruošus rimtą programą, šiuo metu, kai fortepijono pamokos vyksta nuotoliniu būdu. Linkime sėkmės, kantrybės ir užsispyrimo ruošiantis kitiems konkursams.

„Dalyvavimas renginiuose visada padaro mus geresniais, stipresniais. Tikiuosi, kad šis konkursas bus nuostabios jūsų karjeros pradžia“ Dr. Ioannis Makris.