XII tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2019”

Pateikta: 2019-03-26 22:19

2019 m. balandžio 19-20 dienomis mūsų mokyklos akordeonistų trio: Žygimantas Valančauskas, Rokas Meškauskas ir Edvinas Navickas, vadovaujami mokytojos Silvos Garbaliauskienės, dalyvavo respublikiniame konkurse, kuris yra svarbiausias pagal savo lygį akordeonistų konkursas Lietuvoje. Konkurso dalyviai pagal amžių (nuo muzikos mokyklos 1 klasės iki akademijos absolventų) ir pasirinktą atlikimo žanrą skirstomi į kategorijas: solistai, įvairių sudėčių ansambliai ir orkestrai.

Jaunieji muzikantai pasirodė itin sėkmingai ir savo kategorijoje pelnė  II – ąją vietą.

Sėkmingai mokyklą respublikiniame konkurse atstovavo ir akordeonistas Ovidijus Miežetis, savo kategorijoje užėmęs III-ąją vietą (mokytoja Sigita Šimkutė – Kubilienė).

Sveikiname ir džiaugiamės!

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė.