XX tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalis-konkursas ,,JAZZ FONTANAS"

Pateikta: 2022-05-18 21:51 (atnaujinta: 2022-05-18 23:02)

Gegužės 13,14 d. Panevėžyje vyko XX-asis tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo muzikos konkursas-festivalis "Jazz Fontanas" skirtas Rimanto Bagdono atminimui. Tai tradicinis renginys ir šiais metais jau vyko dvidešimtąjį kartą . Festivalis turi gilias tradicijas - buvo sukurta festivalio atributika: vyksmo ritualas, logotipas, šaukinys, nuostatai, vėliava, talismanas. Rimantas Bagdonas buvo iniciatorius ir ilgametis festivalio-konkurso „Jazz fontanas“ vadovas. Jis džiaugėsi ir didžiavosi vaikais, kurie gali groti džiazą, jį supranta, labai gerai groja ir gali parodyti savo gabumus bei varžytis tarpusavyje.

Konkurse dalyvavęs pianistas Juozapas Bružas pelnė III vietos laureato diplomą. Jo mokytoja Silvija Stanienė.

I vietos laureato diplomu apdovanotas Kretingos meno mokyklos mušamųjų ansamblis: Gervydas Kulvietis, Vilius Gaubys, Vilius Kontrimas, Linas Rumbutis, Jokūbas Markauskas, Tajus Smilingis, Lukas Kindurys. Vaikinų mokytojas Večeslav Krasnopiorov.

Sveikiname nugalėtojus!

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė.

Paveikslėlių galerija