Skip to content Skip to navigation

Darbuotojų poreikis

Pateikta: 2010-02-26 11:31 (atnaujinta: 2022-06-06 13:18)

Skelbiamas konkursas dailės mokytojo pareigoms užimti

Kretingos meno mokykla skelbia konkursą dailės  mokytojo pareigoms užimti darbui nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. pagal neterminuotą darbo sutartį.

Konkursas ( pokalbis) vyks 2022 m. birželio 20 dieną 15.00val.

Pamokos vyksta pagal patvirtintą darbo grafiką.

Darbo užmokestis priklauso nuo tarifikuoto pedagoginio darbo krūvio, turimos kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo.

Pretendentų atrankos būdas – pokalbis.

Pretendentai dokumentus pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu žemiau nurodytais adresais. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Pretendentai, atitinkantys konkurso reikalavimus, apie atrankos laiką ir vietą papildomai bus informuojami asmeniškai.

Dokumentai priimami  nuo  2022 m. birželio 6 d. iki 2020 m. birželio 19 d. adresu: Mėguvos g. 7, LT- 97140 Kretinga arba ir el. paštu  sekretorekmm@gmail.com

Informacija teikiama tel. 8 699 80593

Skelbiamas konkursas choreografijos mokytojo pareigoms užimti

Kretingos meno mokykla skelbia konkursą choreografijos  mokytojo pareigoms užimti darbui nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. pagal neterminuotą darbo sutartį.

Konkursas ( pokalbis) vyks 2022 m. birželio 20 dieną 15.20val.

Pretendentų atrankos būdas – pokalbis.

Dokumentai priimami  nuo  2022 m. birželio 6 d. iki 2020 m. birželio 19 d. adresu: Mėguvos g. 7, LT- 97140 Kretinga arba ir el. paštu sekretorekmm@gmail.com

Informacija teikiama tel. 8 699 80593

Skelbiamas konkursas mušamųjų instrumentų mokytojo pareigoms užimti

Kretingos meno mokykla skelbia konkursą mušamųjų instrumentų mokytojo pareigoms užimti darbui nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. pagal neterminuotą darbo sutartį.

Konkursas ( pokalbis) vyks 2022 m. birželio 20 dieną 15.40val.