Darbuotojų poreikis

Pateikta: 2010-02-26 11:31 (atnaujinta: 2023-06-28 10:26)

Skelbiamas konkursas choreografijos mokytojo pareigoms darbui Darbėnuose su ankstyvojo integruoto meninio ugdymo grupių vaikais užimti

Kretingos meno mokykla skelbia konkursą choreografijos mokytojo pareigoms darbui Darbėnuose su ankstyvojo integruoto meninio ugdymo grupių vaikais užimti  nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. pagal neterminuotą darbo sutartį.

Konkursas ( pokalbis) vyks 2023 m. rugpjūčio  23-24 dienomis.  Pretendentai, atitinkantys konkurso reikalavimus, apie tikslų  atrankos laiką ir vietą papildomai bus informuoti asmeniškai.

Darbo krūvis –  nuo 68 kontaktinių valandų per metus (0,04 etato).

Pamokos vyksta pagal patvirtintą darbo grafiką.

Darbo užmokestis priklauso nuo tarifikuoto pedagoginio darbo krūvio, turimos kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo.

Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus:

- prašymą leisti dalyvauti atrankoje (laisva forma);

- asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ar jo kopiją;

- išsilavinimą ir pedagogo kvalifikaciją patvirtinantį (-čius) dokumentą (-us);

- gyvenimo aprašymą (pageidautina  ( europass forma)

Pretendentų atrankos būdas – pokalbis.

Pretendentai dokumentus pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu žemiau nurodytais adresais. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Pretendentai, atitinkantys konkurso reikalavimus, apie atrankos laiką ir vietą papildomai bus informuojami asmeniškai.

Dokumentai priimami  nuo  2023 m. birželio 28 d. iki 2023 m. liepos 11 darbo dienos pabaigos. adresu: Mėguvos g. 7, LT- 97140 Kretinga arba ir el. paštu:   kmm@kmm.kretinga.lm.lt

Informacija teikiama tel. 8 699 80593

Skelbiamas konkursas dailės mokytojo pareigoms užimti

Kretingos meno mokykla skelbia konkursą dailės mokytojo pareigoms užimti darbui Kretingos meno mokykloje nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. pagal neterminuotą darbo sutartį.

Darbo krūvis – nuo 816 kontaktinių valandų per metus (0,80 etato).

• prašymą leisti dalyvauti atrankoje (laisva forma);

• asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ar jo kopiją;

• išsilavinimą ir pedagogo kvalifikaciją patvirtinantį (-čius) dokumentą (-us);

• gyvenimo aprašymą (pageidautina ( europass forma)

Pretendentų atrankos būdas – pokalbis

Pretendentai dokumentus pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu žemiau nurodytais adresais. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Dokumentai priimami nuo 2023 m. birželio 13 d. iki 2023 m. birželio 23 d. 12.00 valandos  adresu: Mėguvos g. 7, LT- 97140 Kretinga arba ir el. paštu:  kmm@kmm.kretinga.lm.lt

Informacija teikiama tel. 8 699 80593

Skelbiamas konkursas muzikos (fortepijono)  mokytojo pareigoms užimti

Kretingos meno mokykla skelbia konkursą muzikos (fortepijono)  mokytojo pareigoms užimti darbui Kretingos meno mokykloje nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. pagal neterminuotą darbo sutartį.

Konkursas ( pokalbis) vyks 2023 m. rugpjūčio  23-24 dienomis.  Pretendentai, atitinkantys konkurso reikalavimus, apie tikslų  atrankos laiką ir vietą papildomai bus informuoti asmeniškai.

Darbo krūvis – nuo 680 kontaktinių valandų per metus (0,60 etato).

• prašymą leisti dalyvauti atrankoje (laisva forma);
  • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ar jo kopiją;
  • išsilavinimą ir pedagogo kvalifikaciją patvirtinantį (-čius) dokumentą (-us);
  • gyvenimo aprašymą (pageidautina ( europass forma)

Pretendentų atrankos būdas – pokalbis

Informacija teikiama tel. 8 699 80593