Naujienos

SVEIKINAME TARPTAUTINIO JAUNŲJŲ ATLIKĖJŲ TAUTINIAIS INSTRUMENTAIS NUOTOLINIO KONKURSO NUGALĖTOJUS

Pateikta: 2020-12-09 17:51 (atnaujinta: 2020-12-09 17:56)

Tarptautiniame jaunųjų atlikėjų tautiniais instrumentais nuotoliniame konkurse „Muzikos burtai 2020“, kuris vyko Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje, dalyvavo ir prizines vietas laimėjo mūsų mokyklos birbynininkai:

Liutauras Balsevičius – I vietos diplomas

Ignas Lukauskas – III vietos diplomas

Abu vaikinus konkursui paruošė mokytojas metodininkas Donatas Merkelis. Koncertmeisterė – Olga Vasiljeva.

Sveikiname nugalėtojus!

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė

Tarptautinis jaunimo muzikos konkursas „Premio Scarlatti“

Pateikta: 2020-12-03 19:42

2020 m. spalio 23-26 d. d. Vilniuje, Tallat-Kelpšos konservatorijos didžiojoje salėje vyko V Vilniaus Tarptautinis jaunimo muzikos konkursas „Premio Scarlatti“, kurį organizavo VŠĮ „Musica Vitale“.  Konkursas, kuris rengiamas nuo 2011 m., šįkart dėl pandeminės situacijos vyko virtualiai – atlikėjų vaizdo įrašus vertino tarptautinė komisija iš Lietuvos, Italijos, Vokietijos, Kroatijos, Estijos, Lenkijos ir Belgijos.

Džiaugiamės mūsų mokyklos moksleivių pasirodymu ir pasiektais rezultatais:

Rokas Skurvydas savo kategorijoje laimėjo III vietą,

Pasiekimai XXVIII Juozo Pakalnio konkurse

Pateikta: 2020-09-12 13:38

Birželio 19 dieną Kaune vyko XXVIII – asis respublikinis Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkurso etapas, kuriame teisę dalyvauti iškovojo gausus būrys Kretingos meno mokyklos auklėtinių. Konkursas šiemet buvo ypatingas – vyko virtualiu būdu. Į respublikinį konkurso turą dalyviai nevyko, o iki birželio 12 dienos siuntė įrašytus pasirodymus, kuriuos vertino kompetentinga žiuri komisija. Labai džiugu, kad ilgas ir nuoširdus mokytojų ir mokinių darbas atnešė taip lauktus puikius rezultatus.

Rugsėjo 1 Kretingos meno mokykloje

Pateikta: 2020-08-26 12:39

Mieli mokiniai ir tėveliai,

lauktas ar nelabai atėjo rugsėjis. Neabejoju, kad visi tikėjomės, jog jis bus optimistiškesnis. Tikėjomės, kad susitikę rugsėjo 1 šventėje galėsime apkabinti savo mokytojus ir draugus, pasidalinti vasaros įspūdžiais, papasakoti apie savo ateities planus. Deja-realybė kiek kitokia. Tačiau nėra taip blogai-vis tiek susitiksime, kalbėsimės, planuosime būsimus darbus. Tik mažesnėmis grupelėmis, trumpesniam laikui, laikydamiesi visų atsargumo priemonių.

ĮSAKYMAS DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO Į PIRMAS KLASES 20120-2021 MOKSLO METAMS

Pateikta: 2020-06-18 12:17 (atnaujinta: 2020-06-22 12:34)

KRETINGOS MENO MOKYKLOS DIREKTORIUS

ĮSAKYMAS

DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO Į PIRMAS KLASES 2020-2021 MOKSLO METAMS

2020 m. birželio 18 d. Nr. (7.1.)-M1-7

Kretinga

Laba diena, gerbiami tėveliai, globėjai

Pateikta: 2020-03-26 13:06

Kaip ir visa Lietuvos švietimo bendruomenė, taip ir Kretingos meno mokyklos mokytojai per pastarąsias dvi savaites ieškojo būdų ir galimybių nuo pirmadienio su savo ugdytiniais dirbti nuotoliniu būdu. Turiu vilties, kad per šį laikotarpį jūsų mokytojai susisiekė su jūsų vaikais, pasitikslino kontaktus, gali būti, kad bendravo ir su jumis. Noriu iškart atsiprašyti jeigu viskas nuo pirmos savaitės nepavyks labai sklandžiai. Tačiau tikiu kolegų mokytojų geranoriškumu ir atsakomybe.

DĖMESIO

Pateikta: 2020-03-18 12:25

Dėl mokyklos veiklos karantino metu informaciją gausite paskambinę telefonu 8 699 80593.

Pateikta: 2020-03-03 15:51

Vasario 29 d. Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje vyko XIX Žemaitijos ir Klaipėdos krašto jaunųjų akordeonistų konkursas. Jame dalyvavo ir Kretingos meno mokyklos akordeonistai. Mokytojos metodininkės Silvos Garbaliauskienės mokinys Rokas Meškauskas pramoginės muzikos kategorijoje pelnė II vietą, o akordeonistų trio, kuriame groja Žygimantas Valančauskas, Rokas Meškauskas ir Edvinas Navickas savo kategorijoje laimėjo I vietą. Beje, ansamblis ką tik grįžo iš Vokietijos, kur koncertavo Blankenfeldės meno mokykloje, su kuria mūsų mokykla palaiko draugiškus partnerystės ryšius

Pateikta: 2020-02-28 13:03

2020 m. vasario 17 d. Šiaulių Dainų muzikos mokykloje vyko III respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“. Jame dalyvavo 55 mokiniai ir 35 mokytojai iš Klaipėdos, Kelmės, Kuršėnų, Naujosios Akmenės, Panevėžio miesto bei rajono muzikos mokyklų, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos, Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos, Trakų, Kretingos ir Šiaulių Dainų muzikos mokyklų. Prieš konkursą dalyvius sveikino mokyklos direktorė Florina Varkalienė.

XXI Nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas

Pateikta: 2020-02-18 14:47

Aldonos Smilgaitės – Dvarionienės, Juliaus Andrejevo ir Aleksandro  Jurgelionio iniciatyva dar 1974 m. pradėtas Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas gyvuoja ir šiandien, tarsi pratęsia   kompozitoriaus susitikimus su vaikais.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Naujienos