Respublikinis festivalis – konkursas „Keturnytis„

Pateikta: 2018-04-05 14:52 (atnaujinta: 2018-04-05 14:53)

2018 m. balandžio 5 dieną mokykloje vyko V respublikinis tautinių instrumentų kamerinių ansamblių festivalis-konkursas „Keturnytis“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui ir mokyklos 60 metų veiklos sukaktims paminėti.

Šiemet sulaukėme svečių iš Klaipėdos, Kelmės, Vėžaičių, Marijampolės, Salantų, Panevėžio, Plungės, Šilutės, Ventos ir Kauno rajono Garliavos muzikos ir meno mokyklų. Pasirodymus vertino komisija: Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos mokytoja metodininkė Vida Zelenienė, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos mokytojas metodininkas Gintaras Jonaitis ir Kretingos meno mokyklos mokytoja metodininkė Danutė Černienė.

Visi dalyviai apdovanoti padėkos raštais už dalyvavimą konkurse. Komisija paskelbė laureatus:

1. Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos tradicinių instrumentų kvartetas: Rugilė Narušytė, Radvilė Užgalytė, Kajus Vidmantas, Tomas Žičkus. Vadovai Virginija Babaliauskienė, Ramūnas Jonaitis.

2. Marijampolės meno mokyklos skudučių ansamblis „Tūto“: Dominyka Vosyliūtė, Ugnė Klumbokaitė, Austėja Brazytė, Ina Makaveckaitė, Ugnė Makaveckaitė, Skaiva Bernotaitė. Vadovė Daiva Vosylienė.

3. Kretingos rajono Salantų meno mokyklos kanklių trio: Emilija Budrytė, Austėja Kaubrytė, Austėja Mikaločiūtė. Vadovė Silvija Piluckienė.

4. Kauno rajono Garliavos meno mokyklos kanklių trio: Stepšytė Gabija, Stepšytė Emilija, Striuogytė Jomilė. Vadovė Jolanta Kijauskienė.

5. Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos birbynių kvintetas: Arnas Vaitkus, Vilius Kapočius, Tadd Ilgas, David Ilgas, Anatolijus Tumanovas. Vadovas Anatolijus Tumanovas

6. Panevėžio muzikos mokyklos kanklininkių ansamblis „Ašarėlė“: Rugilė Mažuolytė, Rugilė Jakštaitė, Gaja Marija Kytraitė. Vadovė Rima Mureikienė.

7. Šilutės meno mokyklos kanklių trio: Fausta Račaitė, Morta Kaktaitė, Greta Vismantaitė. Vadovė Angelė Alšauskienė.

8. Kretingos meno mokyklos birbynininkų kvintetas: Eitvydas Gedžius, Juozapas Šopaga, Jokūbas Juškevičius, Motiejus Liakas, Alfredas Kerulis. Vadovas Donatas Merkelis.

Sveikiname konkurso laureatus !