Žemaitijos krašto 6-asis fortepijoninių etiudų konkursas

Pateikta: 2019-03-29 17:46

2019 m. kovo 26 dieną Kretingos meno mokykloje vyko VI-asis Žemaitijos krašto fortepijoninių etiudų konkursas. Konkurse dalyvavo fortepijono 2, 3, 4, 5 ir 6 klasės jaunieji pianistai, kurie savo amžiaus grupėje atliko tą patį etiudą. Pasirodymus vertino: Kretingos meno mokyklos pavaduotoja ugdymui Danutė Černienė - komisijos pirmininkė, Kretingos meno mokyklos fortepijono  mokytoja Virginija Saudargienė, Palangos fortepijono skyriaus vedėja Inesa Tiškienė, Skuodo meno mokyklos atstovas Sigitas Mineikis ir Ventos muzikos mokyklos fortepijono mokytojas Imantas Vežukas. Konkursą vedė mokytoja Raimonda Kučiauskienė.

Pasibaigus visiems pasirodymams, kol komisija sumavo rezultatus, dalyviai buvo kviečiami pažiūrėti filmą, o norintys kitokios veiklos turėjo galimybę nemokamai apsilankyti Kretingos muziejuje ir žiemos sode. Konkurso dalyviai ir svečiai nuoširdžiai dėkojo šeimininkams už puikų renginio organizavimą ir pravedimą.

Visi dalyviai apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Komisija paskelbė laureatus:

2 klasė

1 vieta   Morta Šiaudvytytė Kretingos meno mokykla (mokyt. R. Pukelytė – Retkienė)

Benediktas Galvydis Klaipėdos J. Karoso muzikos mokykla (mokyt. L. Vainorienė)

2 vieta   Jokūbas Žiubrys Kretingos meno mokykla (mokyt. K. Skripkauskienė)

Skaistė Jurkuvėnaitė Mažeikių V. Klovos meno mokykla (mokyt. D. Liutkienė)

Airida Stundė Palangos St. Vainiūno meno mokykla (mokyt. I. Tiškienė)

3 vieta   Vėjūnė Pagojūtė Ventos muzikos mokykla (mokyt. I. Vežukas)

Luka Gikaraitė Kretingos meno mokykla (mokyt. R. Stonkuvienė)

Karina Ramontaitė Kretingos meno mokykla (mokyt. V. Ruzgienė)

3 klasė

1 vieta   Meira Metelica Kretingos meno mokykla (mokyt. K. Skripkauskienė)