FESTIVALIS – KONKURSAS

Pateikta: 2019-11-09 12:31 (atnaujinta: 2019-11-09 12:32)

2019 m. spalio 23 dieną, Palangos Stasio Vainiūno meno mokykloje vyko I-asis Žemaitijos krašto meno ir muzikos mokyklų pučiamųjų instrumentų pramoginės muzikos festivalis – konkursas. Renginyje dalyvavo jaunieji atlikėjai iš Klaipėdos, Šiaulių, Kretingos, Palangos, Plungės, Rietavo ir Šilutės meno ir muzikos mokyklų. Atlikėjai,  pagal amžių ir sudėtį (solistai/ ansambliai) buvo suskirstyti į skirtingas kategorijas.

Komisijos sprendimu, kurią sudarė: pirmininkas – Rolandas Vizgaudis, nariai – Antanas Milerius ir Zenonas Šimkus, vietos buvo paskirstytos sekančiai: Grand Prix – Urtė Endružytė – fleita, mokytoja Dainora Pazdrazdienė, akomp. Olga Vasiljeva, II v. Liepa Bracaitė – saksofonas,  III v. Laurynas Staponkus - saksofonas, III v. Augustinas Paulauskas – saksofonas, mokytojas Laimonas Stanius, akomp. Olga Vasiljeva.

Ansamblių kategorijoje:  II v.  saksofonininkų ans. „Saikret“ – Augustinas Paulauskas, Kornelijus Šalnis, Laurynas Staponkus, Paulius Mizgiris, Rimvydas Rupšas. Vaikinų vadovas – mokyt. Laimonas Stanius, akomp. Agnė Dubinskaitė.

Sveikiname ir didžiuojames mūsų mokyklos laureatais.

Parengė muz. mokyt. Irena Intienė

I-asis Žemaitijos krašto meno ir muzikos mokyklų pučiamųjų instrumentų pramoginės muzikos festivalis – konkursas "Jūros perlai"