V-ASIS TARPTAUTINIS KLASIKINĖS MUZIKOS ATLIKĖJŲ KONKURSAS „KAUNAS SONORUM“

Pateikta: 2019-12-19 17:34 (atnaujinta: 2019-12-19 17:37)

Gruodžio 2 – 6 dienomis vyko V-asis tarptautinis klasikinės muzikos atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum“.

Į šį didelės apimties Lietuvoje ir užsienyje žinomą bei pripažintą konkursą šiais metais atvyko gausus būrys jaunųjų muzikos atlikėjų iš įvairių pasaulio kampelių: Lenkijos, Estijos, Izraelio, Slovėnijos, Rusijos, Latvijos ir kitų šalių. Konkurso dalyvius vertino tarptautinė vertinimo komisija.

Fortepijono grupėje savo amžiaus kategorijoje Gabrielius Žiubrys (mokytoja Kilnutė Skripkauskienė) komisijos sprendimu pelnė trečią vietą, Beatričė Žiubrytė (mokytoja Kilnutė Skripkauskienė) – tapo diplomante. Šis tarptautinis konkursas mūsų pianistams – ne pirmas, todėl nenuostabu, kad jaunieji menininkai grįžo su apdovanojimais.

Pirmuosius žingsnius tokio aukšto lygio konkurse žengė dar vienas Kilnutės Skripkauskienės mokinys – Rokas Skurvydas. Mokytoja jo pasirodymu labai džiaugėsi.

Konkurso styginių grupėje savo amžiaus kategorijoje dalyvavo mokytojos Nijolės Norkutės auklėtinė Kotryna Dimgailaitė. Nors šis konkursas jau penktas, tačiau smuikininkai iš mūsų mokyklos dalyvavo pirmą kartą. Mokytoja džiaugėsi Kotrynos pasirodymu.

Sveikiname nugalėtojus, dalyvius bei jų mokytojus!

Parengė muz. mokytoja Irena Intienė

Gabrieliaus Žiubrio III vietos apdovanojimas