Laba diena, gerbiami tėveliai, globėjai

Pateikta: 2020-03-26 13:06

Kaip ir visa Lietuvos švietimo bendruomenė, taip ir Kretingos meno mokyklos mokytojai per pastarąsias dvi savaites ieškojo būdų ir galimybių nuo pirmadienio su savo ugdytiniais dirbti nuotoliniu būdu. Turiu vilties, kad per šį laikotarpį jūsų mokytojai susisiekė su jūsų vaikais, pasitikslino kontaktus, gali būti, kad bendravo ir su jumis. Noriu iškart atsiprašyti jeigu viskas nuo pirmos savaitės nepavyks labai sklandžiai. Tačiau tikiu kolegų mokytojų geranoriškumu ir atsakomybe.

Mokykloje nepakeistas pamokų tvarkaraštis, pamokos vyks anksčiau nustatytu laiku, tik nuotoliniu būdu. Prašau sudaryti vaikams sąlygas dalyvauti virtualiose pamokose. Suprantu, kad gali iškilti kompiuterio, interneto problemos. Tačiau jeigu jūs surasite galimybę dalyvauti bendro ugdymo pamokose, tai tuos pačius įrenginius panaudosite ir meno mokyklos užsiėmimams. O  išmanius telefonus turi ko gero visi. Kiek didesnė problema jeigu neturite namuose instrumento. Raginčiau įsigyti kad ir ne visai tinkamas alternatyvas.

Mokykloje naudojamas e. žurnalas Veritus.  Šią priemonę taip pat išnaudosime. Jeigu kas esate pametęs prisijungimo kodus, prašau kreiptis į pavaduotoją ugdymui Danutę Černienę e. paštu cernienedanute@gmail.com

Jeigu iškiltų problemų, turėtumėte klausimų ar pasiūlymų prašau man rašyti asmeniniu e. paštu  abernardas@gmail.com

Likit namuose, būkite sveiki-

Direktorius Bernardas Anužis