RESPUBLIKINIS JAUNŲJŲ ATLIKĖJŲ KONKURSAS „NAUJIEJI ATRADIMAI 2021“

Pateikta: 2021-02-22 12:20 (atnaujinta: 2021-02-23 00:27)

2021 m vasario 1–15 d. Utenos meno mokykloje įvyko respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „NAUJIEJI ATRADIMAI“. Konkursas sulaukė 1163 dalyvių iš 103 Lietuvos ugdymo įstaigų ir tapo vienu didžiausių Lietuvos nuotolinių muzikinių konkursų. Šiuo renginiu buvo siekiama įgalinti virtualią erdvę naujųjų talentų atradimui, vaikų atlikimo džiaugsmo ir  meistriškumo puoselėjimui. Visą savaitę dalyvių pasirodymus vertino kompetentinga vertinimo komisiją, sudaryta iš garsiausių Lietuvos pedagogų ir atlikėjų.

Kretingos meno mokyklą atstovavę jaunieji atlikėjai pasiekė puikių rezultatų: pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų solistų kategorijoje nominacijos „Metų atradimas 2021“ ir GRAD PRIX laureatu tapo Lukas Kindurys (mokytojas Večeslav Krasnopiorov); I vietos laureatas Benas Bružas (mokytojas Večeslav Krasnopiorov); II vietos laureatas Jokūbas Markauskas (mokytojas Večeslav Krasnopiorov); II vietos laureatas Tajus Smilingis (mokytojas Večeslav Krasnopiorov); III vietos laureatas Gervydas Kulvietis (mokytojas Večeslav Krasnopiorov); III vietos laureatas Linas Rumbutis (mokytojas Večeslav Krasnopiorov); III vietos laureatas Augustinas Paulauskas (mokytojas Laimonas Stanius, koncertmeisterė Olga Vasiljeva).

Pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų ansamblių kategorijoje mušamųjų ansamblis tapo I vietos laureatu – Vilius Gaubys, Linas Rumbutis, Vilius Kontrimas, Benas Bružas, Tajus Smilingis, Jokūbas Markauskas, Lukas Kindurys (mokytojas Večeslav Krasnopiorov).

Fortepijono solistų kategorijoje B grupėje Jokūbas Žiubrys – I vieta (mokytoja Kilnutė Skripkauskienė); II vieta Rokas Skurvydas (mokytoja Kilnutė Skripkauskienė); II vieta Nidijus Valatka (mokytoja Kilnutė Skripkauskienė); III vieta Juozapas Bružas (mokytoja Silvija Stanienė); III vieta Ugnė Jūrevičiūtė (mokytoja Vaida Turauskė); C grupėje II vieta Gabrielius Žiubrys (mokytoja Kilnutė Skripkauskienė); III vieta Meira Metelica (mokytoja Kilnutė Skripkauskienė).

Vokalo kategorijoje Auksė Gedvilaitė – I vieta (mokytoja Jūratė Norkuvienė);  Andrėja Ramonaitė – III vieta (mokytoja Jūratė Norkuvienė).

Sveikiname nugalėtojus ir linkime jiems sėkmės!