Dainiaus Trinkūno III tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas

Pateikta: 2021-05-04 19:41

Balandžio 30 d. Šiaulių I-ojoje muzikos mokykloje įvyko III-čiasis tarptautinis Dainiaus Trinkūno jaunųjų pianistų konkursas. Kaip ir daugelis šiuo metu organizuojamų renginių, konkursas vyko nuotoliniu būdu. Konkurso tikslas - paminėti Dainių Trinkūną – pianistą, pedagogą, visuomenės veikėją, skatinti gabių ir talentingų vaikų kūrybiškumą, saviraišką, plėtoti jų meninį akiratį kartu suteikiant galimybę įgyti sceninės patirties. Konkurso programą vertino tarptautinė komisija.

Kretingos meno mokyklą sėkmingai atstovavo mokytojos Kilnutės Skripkauskienės auklėtiniai: savo grupių kategorijose Meira Metelica ir Nidijus Valatka tapo laureatais. Mokytojos Silvijos Stanienės mokiniai Juozapas Bružas ir Emilija Piečiūtė tapo diplomantais.

Sveikiname nugalėtojus ir jų mokytojas, linkime naujų kūrybinių pasiekimų.

Parengė muz. mokytoja Irena Intienė