MUZIKOLOGIJOS OLIMPIADA

Pateikta: 2021-05-10 20:33

2021 gegužės 7 d. Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijoje įvyko tradicinė, devintoji Žemaitijos regiono muzikos ir meno mokyklų 5 - 8 klasių moksleivių muzikologijos olimpiada.

Olimpiada, tai mokinio noras suprasti save, įžvelgti savo potencialo galimybes bei gabumus, išbandyti save. Mokinio dalyvavimas muzikologijos olimpiadoje tampa asmenybės tobulėjimo sąlyga savo darbu pamokoje ir po pamokinėje veikloje. Čia svarbu yra žinių kiekis muzikos teorijos ir muzikos istorijos dalyke, įgūdžių kokybė, išugdyta derminė klausa ir mokinio individuali patirtis.

Šioje muzikologijos olimpiadoje dalyvavo du mūsų mokyklos mokiniai: Karolis Pauliukonis (mokytoja Laima Kniukštienė) ir Ula Gaubė (mokytoja Irena Intienė).

Sveikiname Ulą ir Karolį, kad ryžosi dalyvauti, kad savarankiškai ruošėsi muzikologijos olimpiadai ir tikimės, kad garbingas tikslas – skatinti domėtis muzikos teoriniais dalykais – buvo pasiektas.

Parengė muz. mokytoja Irena Intienė