III Respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkas Barokas – 2022“

Pateikta: 2022-03-02 16:07 (atnaujinta: 2022-03-02 16:19)

2022 metų vasario 26 dieną Kauno „Vyturio“ gimnazijos Muzikos skyriuje vyko III Respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkas Barokas - 2022“. Konkurso tikslas – sudaryti galimybes mokiniams dalyvauti muzikinėje veikloje, skatinti jų domėjimąsi Baroko epochos instrumentine bei vokaline muzika, plėsti šalies mokyklų bendradarbiavimą, pasitelkiant IT priemones. Šis konkursas džiugino ne tik dalyvių gausa, bet ir muzikalumu, galimybe drauge pasimėgauti šios didingos muzikos sąskambiais. Pasirodymus vertino kompetentinga mokytojų ekspertų komisija. Labai džiaugiamės puikiai  pasirodžiusiais mūsų mokyklos mokiniais.

Styginių instrumentų kategorijų: Eglė Žvinklytė – III vietos laureatė, Urtė Milašė – III vietos laureatė (mokytoja Dalia Pocienė, koncertmeisterės – Vaida Turauskė ir Olga Vasiljeva).

Fortepijono kategorijų: Emilija Mikaločiūtė – II vieta (mokytoja Rima Stonkuvienė), Emilija Piečiūtė – I vieta, Mantė Stonkutė – II vieta, Benediktas Rimkus – III vieta (mokytoja Silvija Stanienė), Ugnė Jūrevičiūtė – II vieta (mokytoja Vaida Turauskė), Rokas Skurvydas – I vieta, Nidijus Valatka – I vieta, Jokūbas Žiubrys - II vieta (mokytoja Kilnutė Skripkauskienė)

Džiaugiamės ir sveikiname  nugalėtojus bei jų mokytojojas, linkėdami gražių, spalvingų ir aukštų pasiekimų ateityje.

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė

Paveikslėlių galerija