VI Respublikinis solfedžio konkursas „Kvintų ratu“

Pateikta: 2022-03-30 17:54 (atnaujinta: 2022-03-30 17:54)

2022 metų kovo 25 dieną, smalsius ir žingeidžius baigiamųjų klasių mokinius sukvietė jau tradiciniu tapęs respublikinis solfedžio konkursas „ Kvintų ratu“. Jį organizavo Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla. Šis renginys jau šeštasis, ir kasmet jį papildo nauji veidai, jungiasi vis naujos Lietuvos muzikos, meno mokyklos. Tiesa,šiais metais solfedžio konkursas persikėlė į virtualią erdvę, tačiau tai nesutrukdė mokiniams išbandyti savo žinias ir gabumus solfedžio dalyke.

Džiaugiamės ir sveikiname Ulą Gaubę VI respublikiniame konkurse „ Kvintų ratu“ laimėjus GRAND PRIX (mokytoja Irena Intienė), Austėją Kaulickytę laimėjus I vietą (mokytoja Laima Kniukštienė), Akvilę Kusaitę laimėjus I vietą (mokytoja Rita Beinorienė).

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė

Paveikslėlių galerija