Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas ,,IN CORPORE 2022”

Pateikta: 2022-05-11 17:41 (atnaujinta: 2022-05-11 17:56)

2022 m. gegužės 7 d. Gargždų muzikos mokykloje vyko respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursasIn Corpore“. Šiais metais organizatoriai sulaukė daugiau kaip 400 dalyvių iš Lietuvos muzikos ir meno mokyklų! Konkurse dalyvavo ir gražių laimėjimų pasiekė  mūsų mokyklos mokiniai.

Fortepijono kategorijoje:

Emilija Piečiūtė, Juozapas Bružas, Airintė Bendikaitė tapo II vietos laureatais, Augustas JanonisIII vieta. Jų mokytoja Silvija Stanienė.

Fortepijoninis duetas – Gabrielius ir Vakaris Mikaločiai I vieta, mokytoja Rima Stonkuvienė

Ugnė JūrevičiūtėI vietos laureatė, mokytoja Vaida Turauskė.

Liaudies instrumentų kategorija:

Tomas PerkumasI vietos laureatas, mokytojas Donatas Merkelis, koncertmeisterė Olivija Kundrotaitė.

Pučiamieji instrumentai:

Gabriel Stevens – II vieta, Dalius Jazbutis – III vieta, mokytojas Visvaldas Stirblys, koncertmeisterės Olivija Kundrotaitė ir Olga Vasiljeva.

Sveikiname laureatus ir jų mokytojus su puikiais laimėjimais ir linkime jiems tolimesnės kūrybinės sėkmės !

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė

Paveikslėlių galerija