Sveikiname XXII nacionalinio Balio Dvariono jaunųjų pianistų ir stygininkų konkurso laureatus!

Pateikta: 2022-05-27 09:38 (atnaujinta: 2022-05-27 09:39)

Balys Dvarionas – vienas ryškiausių Lietuvos kompozitorių, dirigentų, pedagogų, atlikėjų. Itin reikšminga, kad 1974 metais pradėtas Balio Dvariono jaunųjų pianistų ir stygininkų konkursas gyvuoja ir šiandien, tarsi pratęsia kompozitoriaus susitikimus su muzikuojančiais vaikais, o konkurso tradicija išlaiko labai aukštus grojimo meistriškumo standartus. Konkurse susitinka visos Lietuvos jaunieji talentai bei jų mokytojai.

Sveikiname mūsų mokyklos jaunuosius talentus, sėkmingai pasirodžiusius konkurse:

Rokas Skurvydas tapo laureatu, Nidijus Valatka – diplomantu (mokytoja Kilnutė Skripkauskienė), Emilija Piečiūtė – diplomantė (mokytoja Silvija Stanienė)

Džiaugiamės jaunųjų pianistų pasiekimais ir linkime kūrybinės sėkmės!

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė.

Paveikslėlių galerija