TARPTAUTINIS PIANISTŲ KONKURSAS “GLORY” NIUJORKE (JAV)

Pateikta: 2023-01-19 14:19 (atnaujinta: 2023-01-19 14:20)

Tarptautinis pianistų konkursas ”Glory” yra tradicinis fortepijono renginys, kasmet vykstantis Niujorke. 2022 metais konkursas pradėtas rengti internetu. Konkurso žiuri – tarptautiniu mastu pripažinti, aktyvūs pianistai ir profesoriai, nuolat vedantys meistriškumo kursus visame pasaulyje. Šio konkurso tikslas – surasti atlikėjus, turinčius išskirtines menines asmenybes ir suteikti apdovanojimus, galinčius padėti pradėti jų muzikinę karjerą. “Glory International” konkurse gali dalyvauti pianistai iš bet kurios pasaulio vietos.

Šiame konkurse dalyvavo ir savo kategorijoje (11-13 m.) laimėtoju tapo Kretingos meno mokyklos mokinys Rokas Skurvydas. Roko konkurentai buvo jaunieji pianistai iš Japonijos, Jungtinių Valstijų, Peru, Čekijos, Indijos, Meksikos, Malaizijos, Mongolijos.

Džiugu pranešti, kad šiame tarptautiniame konkurse Rokas laimėjo II vietą. Jo mokytoja – Kilnutė Skripkauskienė

Sveikiname Roką ir jo mokytoją ir linkime jiems sėkmės siekiant kitų pergalių!

Paveikslėlių galerija