Festivalis "Trimitatis"

Pateikta: 2013-04-16 13:16 (atnaujinta: 2014-10-02 15:19)

Š.m. balandžio 19 dieną,17 valandą, Kretingos kultrūros centro salėje vyks 13-asis Žemaitijos ir Klaipėdos krašto tautinės muzikos ansamblių ir orkestrų festivalis "Trimitatis", skirtas Kretingos meno mokyklos 55-erių metų veiklos sukakčiai paminėti. Koncerto programa

Festivalyje dalyvaus mokiniai iš 27 Lietuvos mokyklų bei kultūros institucijų. Festivalio partneriai: Naujosios Akmenės muzikos mokykla, Akmenės rajono Ventos muzikos mokykla, Gargždų muzikos mokykla, Gargždų muzikos mokyklos Veiviržėnų skyrius, Vėžaičių pagrindinė mokykla, Vėžaičių kultūros centras, Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokykla, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija, Klaipėdos universiteto Menų fakultetas, Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija, Klaipėdos jaunimo centras, Kretingos Simono Daukanto pagrindinė mokykla, Kretingos rajono Salantų meno mokykla, Marijampolės muzikos mokykla, Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokykla, Neringos meno mokykla, Palangos Stasio Vainiūno meno mokykla, Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla, Skuodo meno mokykla, Skuodo meno mokyklos Ylakių skyrius, Šilalės meno mokykla, Šilalės meno mokyklos Laukuvos skyrius, Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija, Šilutės rajono vaikų meno mokykla, Tauragės muzikos mokykla. Festivalio programoje numatyta apžvalginė ekskursija po Kretingą, Kretingos ekskursinių objektų lankymas. Festivalio baigiamasis koncertas vyks Kretingos kultūros centre. Koncerte kartu su vaikais dalyvaus ir solistas birbynininkas profesorius Vytautas Tetenskas. Po koncerto svečiams bus rodomas „Ątžalyno“ dramos studijos spektaklis.