Konkursų rezultatai

Tarptautinis jaunimo muzikos konkursas „Premio Scarlatti“

Pateikta: 2020-12-03 19:42

2020 m. spalio 23-26 d. d. Vilniuje, Tallat-Kelpšos konservatorijos didžiojoje salėje vyko V Vilniaus Tarptautinis jaunimo muzikos konkursas „Premio Scarlatti“, kurį organizavo VŠĮ „Musica Vitale“.  Konkursas, kuris rengiamas nuo 2011 m., šįkart dėl pandeminės situacijos vyko virtualiai – atlikėjų vaizdo įrašus vertino tarptautinė komisija iš Lietuvos, Italijos, Vokietijos, Kroatijos, Estijos, Lenkijos ir Belgijos.

Džiaugiamės mūsų mokyklos moksleivių pasirodymu ir pasiektais rezultatais:

Rokas Skurvydas savo kategorijoje laimėjo III vietą,

Pasiekimai XXVIII Juozo Pakalnio konkurse

Pateikta: 2020-09-12 13:38

Birželio 19 dieną Kaune vyko XXVIII – asis respublikinis Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkurso etapas, kuriame teisę dalyvauti iškovojo gausus būrys Kretingos meno mokyklos auklėtinių. Konkursas šiemet buvo ypatingas – vyko virtualiu būdu. Į respublikinį konkurso turą dalyviai nevyko, o iki birželio 12 dienos siuntė įrašytus pasirodymus, kuriuos vertino kompetentinga žiuri komisija. Labai džiugu, kad ilgas ir nuoširdus mokytojų ir mokinių darbas atnešė taip lauktus puikius rezultatus.

Pateikta: 2020-03-03 15:51

Vasario 29 d. Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje vyko XIX Žemaitijos ir Klaipėdos krašto jaunųjų akordeonistų konkursas. Jame dalyvavo ir Kretingos meno mokyklos akordeonistai. Mokytojos metodininkės Silvos Garbaliauskienės mokinys Rokas Meškauskas pramoginės muzikos kategorijoje pelnė II vietą, o akordeonistų trio, kuriame groja Žygimantas Valančauskas, Rokas Meškauskas ir Edvinas Navickas savo kategorijoje laimėjo I vietą. Beje, ansamblis ką tik grįžo iš Vokietijos, kur koncertavo Blankenfeldės meno mokykloje, su kuria mūsų mokykla palaiko draugiškus partnerystės ryšius

Pateikta: 2020-02-28 13:03

2020 m. vasario 17 d. Šiaulių Dainų muzikos mokykloje vyko III respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“. Jame dalyvavo 55 mokiniai ir 35 mokytojai iš Klaipėdos, Kelmės, Kuršėnų, Naujosios Akmenės, Panevėžio miesto bei rajono muzikos mokyklų, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos, Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos, Trakų, Kretingos ir Šiaulių Dainų muzikos mokyklų. Prieš konkursą dalyvius sveikino mokyklos direktorė Florina Varkalienė.

XXI Nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas

Pateikta: 2020-02-18 14:47

Aldonos Smilgaitės – Dvarionienės, Juliaus Andrejevo ir Aleksandro  Jurgelionio iniciatyva dar 1974 m. pradėtas Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas gyvuoja ir šiandien, tarsi pratęsia   kompozitoriaus susitikimus su vaikais.

Konkursai

Pateikta: 2020-02-18 14:40 (atnaujinta: 2020-02-18 14:41)

Sausio 28 ir vasario 11 dienomis, skatinant mokinių domėjimąsi ir motyvaciją mokantis solfedžio, muzikos teorijos ir muzikos istorijos dalykų, mokykloje buvo organizuoti konkursai. Juose dalyvavo 2 pagrindinės klasės mokiniai, kurios ruošė mokytojos Rita Beinorienė, Irena Intienė ir Laima Kniukštisnė.

V-ASIS TARPTAUTINIS KLASIKINĖS MUZIKOS ATLIKĖJŲ KONKURSAS „KAUNAS SONORUM“

Pateikta: 2019-12-19 17:34 (atnaujinta: 2019-12-19 17:37)

Gruodžio 2 – 6 dienomis vyko V-asis tarptautinis klasikinės muzikos atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum“.

Į šį didelės apimties Lietuvoje ir užsienyje žinomą bei pripažintą konkursą šiais metais atvyko gausus būrys jaunųjų muzikos atlikėjų iš įvairių pasaulio kampelių: Lenkijos, Estijos, Izraelio, Slovėnijos, Rusijos, Latvijos ir kitų šalių. Konkurso dalyvius vertino tarptautinė vertinimo komisija.

Džiuginantys laimėjimai VIII respublikiniame jaunųjų atlikėjų tautiniais instrumentais konkurse „Muzikos burtai 2019”

Pateikta: 2019-12-04 20:13

Lapkričio 27 d. Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje skambėjo tautiniai instrumentai. Savo gebėjimus ir pasiruošimą konkursui demonstravo jaunieji birbynininkai ir kanklininkai iš visos Lietuvos. Jie dalyvavo VIII respublikiniame jaunųjų atlikėjų tautiniais instrumentais konkurse „Muzikos burtai 2019”.

II RESPUBLIKINIS PIANISTŲ KONKURSAS,,CRESCENDO"

Pateikta: 2019-12-04 20:09

2019 m. lapkričio 23 d. Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje šurmuliavo net 73 jaunieji pianistai iš visos Lietuvos nuo 7 iki 17 metų. Vyko II Respublikinis pianistų konkursas „CRESCENDO“, kuriame mūsų mokyklą atstovavo net 5 jaunieji pianistai. Dalyviai pagal amžių buvo suskirstyti į grupes.

Garbingus laureatų vardus iškovojo Jokūbas Žiubrys ir Rokas Skurvydas (mokytoja Kilnutė Skripkauskienė). Rokas taip pat buvo apdovanotas ir specialiu prizu už geriausiai atliktą baroko epochos kūrinį.

Pateikta: 2019-06-07 16:27
Jazz_fontanas_2019

Gegužės 10-11 dienomis Panevėžio bendruomenių rūmuose vyko XVIII tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalis – konkursas „Jazz fontanas 2019“.

Šiame festivalyje sėkmingai dalyvavo ir laureatais  tapo mūsų mokyklos mokiniai:

solistų kategorijoje -  Benas Bružas I v., Lukas Kindurys II v., Vilius Kontrimas III v., Tajus Smilingis III v.

Puslapiai