Konkursų rezultatai

XIV nacionalinis Jono Švedo konkursas 2019

Pateikta: 2019-04-16 20:37
birbyne

Balandžio 6-7 dienomis Vilniuje vyko XIV nacionalinis Jono Švedo konkursas. Šis, kas dveji metai vykstantis, renginys yra reikšmingiausias jaunųjų muzikantų, grojančių tautiniais instrumentais, muzikinių pasiekimų įvertinimas. Džiugu, kad mūsų mokyklos mokytojo Donato Merkelio konkursui paruošti birbynininkai Eitvydas Gedžius ir Motiejus Liakas šiame konkurse laimėjo laureatų vardus. Koncertmeisterė Olga Vasiljeva. Taip pat Motiejus Liakas gavo nominaciją iš paties kompozitoriaus Eugenijaus Čyplio už geriausiai atliktą privalomą konkurso kūrinį.

Respublikinis kūrybinių darbų konkursas „Greta realybės – fantazijų pasaulis“

Pateikta: 2019-04-16 20:27 (atnaujinta: 2019-04-16 20:31)

2019 metų balandžio 4 dieną įvyko respublikinio kūrybinių dailės darbų konkurso vertinimas. Vertinimo komisija: komisijos pirmininkė D. Černienė, nariai: dailės mokytoja Ingrida Taujanskienė, dailininkas Andrius Miežis.

Respublikinio kūrybinių darbų konkurso „Greta realybės – fantazijų pasaulis“ nugalėtojai:

I amžiaus grupė (6-10 metų):

XIII tarptautinis akordeonistų konkursas „ASCOLTATE“ 2019

Pateikta: 2019-04-15 15:15
ASCOLTATE_2019

Balandžio 5−7 dienoms Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje vyko XIII tarptautinis akordeonistų konkursas „Ascoltate“. Jaunieji atlikėjai pasivaržyti klasikos, varjete, ansamblių ir orkestrų kategorijose susirinko ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos ir Italijos.

Žemaitijos krašto 6-asis fortepijoninių etiudų konkursas

Pateikta: 2019-03-29 17:46
Skelbimas

2019 m. kovo 26 dieną Kretingos meno mokykloje vyko VI-asis Žemaitijos krašto fortepijoninių etiudų konkursas. Konkurse dalyvavo fortepijono 2, 3, 4, 5 ir 6 klasės jaunieji pianistai, kurie savo amžiaus grupėje atliko tą patį etiudą. Pasirodymus vertino: Kretingos meno mokyklos pavaduotoja ugdymui Danutė Černienė - komisijos pirmininkė, Kretingos meno mokyklos fortepijono  mokytoja Virginija Saudargienė, Palangos fortepijono skyriaus vedėja Inesa Tiškienė, Skuodo meno mokyklos atstovas Sigitas Mineikis ir Ventos muzikos mokyklos fortepijono mokytojas Imantas Vežukas.

XII tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2019”

Pateikta: 2019-03-26 22:19
Vilnius_2019

2019 m. balandžio 19-20 dienomis mūsų mokyklos akordeonistų trio: Žygimantas Valančauskas, Rokas Meškauskas ir Edvinas Navickas, vadovaujami mokytojos Silvos Garbaliauskienės, dalyvavo respublikiniame konkurse, kuris yra svarbiausias pagal savo lygį akordeonistų konkursas Lietuvoje. Konkurso dalyviai pagal amžių (nuo muzikos mokyklos 1 klasės iki akademijos absolventų) ir pasirinktą atlikimo žanrą skirstomi į kategorijas: solistai, įvairių sudėčių ansambliai ir orkestrai.

Jaunieji muzikantai pasirodė itin sėkmingai ir savo kategorijoje pelnė  II – ąją vietą.

X-asis tarptautinis vaikų ir jaunimo pučiamųjų instrumentų ansamblių konkursas – festivalis „PAVASARIO TRIMITAI 2019”

Pateikta: 2019-03-22 11:33

Kovo 20 dieną Plungės Mykolo Oginskio mokykloje nuskambėjo jubiliejinis X-asis tarptautinis vaikų ir jaunimo pučiamųjų instrumentų ansamblių konkursas – festivalis „Pavasario trimitai“. Renginyje dalyvavo 30 įvairaus žanro kolektyvų (virš 200 vaikų ir jaunimo) iš Lietuvos miestų ir rajonų: Šilutės, Raseinių, Klaipėdos, Mažeikių, Sedos, Palangos, Radviliškio, Kretingos, Plungės, Platelių ir Rietavo bei Latvijos: Ozolnieki, Saldus, Dobele ir Madona.

Tarptautinio jaunųjų akordeonistų konkurso „Vilnius 2019“, Žemaitijos ir Klaipėdos krašto turo laureatai

Pateikta: 2019-03-07 12:20 (atnaujinta: 2019-03-07 12:25)
akordeonas

2019 m. vasario 23 d. Klaipėdoje, St. Šimkaus konservatorijoje, vyko Tarptautinio akordeonistų konkurso regioninis Žemaitijos ir Klaipėdos krašto turas. Jame sėkmingai pasirodė mūsų mokyklos akordeonistai: Žygimantas Valančauskas savo kategorijoje pelnė II–ąją vietą (mokytoja Silva Garbaliauskienė), Ovidijus Miežetis savo kategorijoje užėmė II-ąją vietą (mokytoja Sigita Šimkutė – Kubilienė).

Akordeonistų trio: Žygimantas Valančauskas, Rokas Meškauskas, Edvinas Navickas pelnė  I – ąją vietą (mokytoja Silva Garbaliauskienė).

RESPUBLIKINIS LIAUDIŠKOS MUZIKOS IR ŠOKIO KONKURSAS „ŠOKTINIS – 2019“

Pateikta: 2019-03-01 11:11 (atnaujinta: 2019-03-01 11:49)
diplomas

2019 m. vasario 23 d. Plungės kultūros centre vyko IV respublikinis liaudiškos muzikos ir šokių konkursas „Šoktinis 2019“. Šiemet konkurse dalyvavo geriausi šalies meno kolektyvai iš Klaipėdos ,Alytaus, Panevėžio, Utenos, Vilkaviškio, Jurbarko, Plunges ir Kretingos. Scenoje šoko daugiau nei 80 vaikų, kurie pristatė visų Lietuvos regionų etnines tradicijas.

Sekmė šiemet lydėjo mūsų mokyklos šokių kolektyvą „Ratilėlis“, kuriam talkino liaudies instrumentų orkestras ir choras „Smiltė“.

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė

KONKURSAS „MUZIKOS INSTRUMENTŲ PASAULYJE“

Pateikta: 2019-01-27 12:42 (atnaujinta: 2019-01-27 12:43)

2019 m. sausio 22 dieną vyko teorinio skyriaus mokytojos Ritos Beinorienės organizuotas konkursas „Muzikos instrumentų pasaulyje“. Renginyje dalyvavo  pagrindinio ugdymo 2 klasės mokiniai. Jie buvo paskatinti pasidomėti ne tik savo grojamu instrumentu, bet ir kitais muzikos instrumentais.

Komisijos sprendimu I-ają vietą iškovojo Urtė Endružytė (fleitos spec.), II vietą – Laurynas Staponkus (saksofono spec.), III vieta paskirta Elijai Urniežiūtei (fortepijono spec.).

VI TARPTAUTINIS KAZIMIERO BILIŪNO TAUTINIŲ MUZIKOS INSTRUMENTŲ ANSAMBLIŲ IR ORKESTRŲ FESTIVALIS – KONKURSAS

Pateikta: 2018-12-05 08:30

Šių metų lapkričio 30 ir gruodžio 1 dienomis Klaipėdoje vyko VI Tarptautinis Kazimiero Biliūno tautinių muzikos instrumentų ansamblių ir orkestrų festivalis – konkursas, kuriame sėkmingai pasirodė ir Kretingos  meno mokyklos kolektyvas.

Puslapiai