Konkursų rezultatai

XXI Žemaitijos ir Klaipėdos krašto jaunųjų akordeonistų konkursas

Pateikta: 2023-03-08 15:22 (atnaujinta: 2023-03-08 15:22)

Kovo 4 d. Klaipėdoje vyko XXI Žemaitijos ir Klaipėdos krašto jaunųjų akordeonistų konkursas, skirtas Stasio Šimkaus konservatorijos 100 - mečiui paminėti.

Sėkmingai konkurse pasirodė ir I vietą laimėjo mūsų mokyklos jaunųjų akordeonistų trio: Mykolas Baltrūnas, Nojus Skripkauskas, Augustas Galdikas. Berniukų mokytoja Silva Garbaliauskienė.

Sveikiname ir džiaugiamės jaunųjų akordeonistų sėkme!

II-asis respublikinis (virtualus) šiuolaikinės muzikos konkursas „MŪZŲ ĮKVĖPTI“

Pateikta: 2023-03-02 22:49 (atnaujinta: 2023-03-02 22:52)

Vasario 16 d. Vilniaus Algirdo muzikos mokykloje vyko II-asis respublikinis (virtualus) šiuolaikinės muzikos konkursas „MŪZŲ ĮKVĖPTI“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Konkurse dalyvavo 133 pianistai iš visos Lietuvos. Sveikiname šiame konkurse dalyvavusias  mūsų meno mokyklos mokines  ir jų mokytojas:

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė.

VIII-asis tarptautinis mušamųjų instrumentų konkursas „RITMAS KITAIP 2023“

Pateikta: 2023-02-08 16:59 (atnaujinta: 2023-02-08 17:02)

2023 m. vasario 2 d. į Šiaulių kultūros centre vykusį renginį, kurį organizavo asociacija klubas „RITMAS KITAIP“ ir Šiaulių 1-oji muzikos mokykla susirinko virš 100 melodiniais bei ritminiais mušamaisiais instrumentais muzikuojančių būgnininkų. Vyko VIII-asis tarptautinis, kas pora metų organizuojamas, mušamųjų instrumentų konkursas „RITMAS KITAIP 2023“. Dalyvių geografija- Klaipėda, Grigiškės, Kelmė, Kretinga, Utena, Vilnius, Birštonas, Salaspilis (Latvija), Jelgava (Latvija).

TARPTAUTINIS PIANISTŲ KONKURSAS “GLORY” NIUJORKE (JAV)

Pateikta: 2023-01-19 14:19 (atnaujinta: 2023-01-19 14:20)

Tarptautinis pianistų konkursas ”Glory” yra tradicinis fortepijono renginys, kasmet vykstantis Niujorke. 2022 metais konkursas pradėtas rengti internetu. Konkurso žiuri – tarptautiniu mastu pripažinti, aktyvūs pianistai ir profesoriai, nuolat vedantys meistriškumo kursus visame pasaulyje. Šio konkurso tikslas – surasti atlikėjus, turinčius išskirtines menines asmenybes ir suteikti apdovanojimus, galinčius padėti pradėti jų muzikinę karjerą. “Glory International” konkurse gali dalyvauti pianistai iš bet kurios pasaulio vietos.

I respublikinis meno ir muzikos mokyklų XX-XXI a. šiuolaikinės instrumentinės muzikos konkursas „Žiemos eskizai“

Pateikta: 2022-12-13 17:06

Gruodžio 2 dieną  Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla surengė I respublikinį meno ir muzikos mokyklų XX-XXI amžiaus šiuolaikinės instrumentinės muzikos konkursą ,,Žiemos eskizai”. Virtualiame konkurse dalyvavo apie 150 solistų ir ansamblių iš įvairių šalies meno ir muzikos mokyklų. Konkurse ,,Žiemos eskizai” dalyvavo ir sėkmingai pasirodė mūsų mokyklos mokinė Ugnė Jurevičiūtė, užėmusi II vietą.  Ugnės mokytoja Vaida Turauskė .

Sveikiname šio konkurso laureatę ir ją paruošusią mokytoją!

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė

Respublikinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas “Muzikos uostas”

Pateikta: 2022-12-13 17:03 (atnaujinta: 2022-12-13 17:04)

Gruodžio 3d. Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje vyko Respublikinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas „Muzikos uostas 2022“, skirtas Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos 100-mečiui paminėti.

Konkurse dalyvavo bei prizines vietas iškovojo ir Kretingos meno mokyklos pučiamųjų instrumentų klasės mokiniai:

I-asis respublikinis vaikų ir jaunimo solinio dainavimo konkursas „Teka, teka…“

Pateikta: 2022-12-12 15:41

Gruodžio 6 dieną Šiaulių 1-oji muzikos mokykla organizavo I respublikinį vaikų ir jaunimo solinio dainavimo konkursą „Teka, teka“. Atvykusiųjų geografija plati: Šiauliai, Biržai, Akmenė, Skuodas, Kupiškis, Kuršėnai, Kelmė, Kretinga, Klaipėda, Pasvalys, Pakruojis, Kaunas, Raseiniai, Ukmergė – iš viso 58 dalyviai iš 22 ugdymo įstaigų, juos parengė 56 pedagogai ir koncertmeisteriai.

VI Tarptautinis šokių festivalis – konkursas „ADRIATIC ZADAR OPEN 2022“.

Pateikta: 2022-06-20 14:34

Kretingos meno mokyklos vaikų šokių kolektyvas „Ratilėlis“, merginų choreografinė grupė „Vėjūnės“ jau daug metų garsina ne tik savo mokyklą, bet ir Kretingos miestą dalyvaudami įvairiuose konkursuose, Lietuvos moksleivių dainų šventėse.

VI TARPTAUTINIS KONKURSAS „OLIMPO MUSICALE”

Pateikta: 2022-06-14 21:52

06.01 d. Kauno 1- ojoje muzikos mokykloje įvyko Vl tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas OLIMPO MUSICALE, sukvietęs arti šimto solistų ir ansamblių, muzikuojančių įvairiais muzikos instrumentais. Jaunuosius muzikantus vertino tarptautinė komisija iš Italijos, Ukrainos ir Lietuvos.

Tarptautinis pianistų konkursas „Klasikos garsai“

Pateikta: 2022-06-13 21:31 (atnaujinta: 2022-06-13 21:31)

Birželio 3 d. vyko tarptautinis pianistų konkursas „Klasikos garsai“, kurį organizavo Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokykla. Jaunieji pianistai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos varžėsi nuotoliniu būdu. Kretingos meno mokyklos mokinė Emilija Piečiūtė puikiai pasirodė konkurse ir pelnė  II-ios vietos laureatės diplomą. Emiliją konkursui ruošė mokytoja Silvija Stanienė.

Sveikiname laureatę ir jos mokytoją !

Puslapiai