Naujienos

Pateikta: 2020-02-28 13:03

2020 m. vasario 17 d. Šiaulių Dainų muzikos mokykloje vyko III respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“. Jame dalyvavo 55 mokiniai ir 35 mokytojai iš Klaipėdos, Kelmės, Kuršėnų, Naujosios Akmenės, Panevėžio miesto bei rajono muzikos mokyklų, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos, Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos, Trakų, Kretingos ir Šiaulių Dainų muzikos mokyklų. Prieš konkursą dalyvius sveikino mokyklos direktorė Florina Varkalienė.

XXI Nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas

Pateikta: 2020-02-18 14:47

Aldonos Smilgaitės – Dvarionienės, Juliaus Andrejevo ir Aleksandro  Jurgelionio iniciatyva dar 1974 m. pradėtas Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas gyvuoja ir šiandien, tarsi pratęsia   kompozitoriaus susitikimus su vaikais.

Konkursai

Pateikta: 2020-02-18 14:40 (atnaujinta: 2020-02-18 14:41)

Sausio 28 ir vasario 11 dienomis, skatinant mokinių domėjimąsi ir motyvaciją mokantis solfedžio, muzikos teorijos ir muzikos istorijos dalykų, mokykloje buvo organizuoti konkursai. Juose dalyvavo 2 pagrindinės klasės mokiniai, kurios ruošė mokytojos Rita Beinorienė, Irena Intienė ir Laima Kniukštisnė.

Mokesčio už mokslą pasikeitimai Kretingos meno mokykloje

Pateikta: 2020-01-08 18:42

Išsamiau čia >>

Gruodžio 14 d. Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje įvyko XXI-ojo Nacionalinio Balio Dvariono stygininkų ir pianistų konkurso zoninis turas.

Pateikta: 2019-12-19 17:44

Puikiai pasirodė ir nugalėtojais tapo Kretingos meno mokyklos jaunieji smuikininkai: Kotryna Dimgailaitė, Ugnė Skripkauskaitė – jų mokytoja Nijolė Narkutė, Urtė Milašė – mokytoja Dalia Pocienė.

Sėkmės jiems Vilniuje!

Parengė muz. mokytoja Irena Intienė

Pateikta: 2019-12-19 17:41

2019 m. gruodžio 12 dieną Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje vyko XXI-ojo Nacionalinio Balio Dvariono jaunųjų pianistų konkurso Klaipėdos regiono zoninis etapas.

Sveikiname Kretingos meno mokyklos mokytojus ir jų mokinius, tapusius nugalėtojais, kurie neužilgo vyks į Vilnių toliau varžytis su Lietuvos jaunaisiais pianistais nacionaliniame ture: Rokas Skurvydas, Jokūbas Žiubrys, Beatričė Žiubrytė – juos moko mokytoja Kilnutė Skripkauskienė, Morta Šiaudvytytė – mokytoja Rita Pukelytė – Retkienė.

Parengė muz. mokytoja Irena Intienė

V-ASIS TARPTAUTINIS KLASIKINĖS MUZIKOS ATLIKĖJŲ KONKURSAS „KAUNAS SONORUM“

Pateikta: 2019-12-19 17:34 (atnaujinta: 2019-12-19 17:37)

Gruodžio 2 – 6 dienomis vyko V-asis tarptautinis klasikinės muzikos atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum“.

Į šį didelės apimties Lietuvoje ir užsienyje žinomą bei pripažintą konkursą šiais metais atvyko gausus būrys jaunųjų muzikos atlikėjų iš įvairių pasaulio kampelių: Lenkijos, Estijos, Izraelio, Slovėnijos, Rusijos, Latvijos ir kitų šalių. Konkurso dalyvius vertino tarptautinė vertinimo komisija.

Džiuginantys laimėjimai VIII respublikiniame jaunųjų atlikėjų tautiniais instrumentais konkurse „Muzikos burtai 2019”

Pateikta: 2019-12-04 20:13

Lapkričio 27 d. Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje skambėjo tautiniai instrumentai. Savo gebėjimus ir pasiruošimą konkursui demonstravo jaunieji birbynininkai ir kanklininkai iš visos Lietuvos. Jie dalyvavo VIII respublikiniame jaunųjų atlikėjų tautiniais instrumentais konkurse „Muzikos burtai 2019”.

II RESPUBLIKINIS PIANISTŲ KONKURSAS,,CRESCENDO"

Pateikta: 2019-12-04 20:09

2019 m. lapkričio 23 d. Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje šurmuliavo net 73 jaunieji pianistai iš visos Lietuvos nuo 7 iki 17 metų. Vyko II Respublikinis pianistų konkursas „CRESCENDO“, kuriame mūsų mokyklą atstovavo net 5 jaunieji pianistai. Dalyviai pagal amžių buvo suskirstyti į grupes.

Garbingus laureatų vardus iškovojo Jokūbas Žiubrys ir Rokas Skurvydas (mokytoja Kilnutė Skripkauskienė). Rokas taip pat buvo apdovanotas ir specialiu prizu už geriausiai atliktą baroko epochos kūrinį.

2019 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių grupių, ansamblių, šokių studijų konkursinio festivalio „Aguonėlė” I –asis Nacionalinis turas

Pateikta: 2019-11-27 00:19 (atnaujinta: 2019-11-27 18:23)

Nuo 1976 m. Lietuvos nacionalinio kultūros centro rengiamos varžytuvės „Aguonėlė“ – svarbiausia ir didžiausia vaikų ir moksleivių sceninių liaudies šokių šventė Lietuvoje, kurioje dalyvauja šalies kultūros centrų, švietimo įstaigų, privačių šokių studijų liaudiškų šokių grupės, šokių ansambliai, šokių studijos.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Naujienos