RESPUBLIKINIS LIAUDIŠKOS MUZIKOS IR ŠOKIO KONKURSAS „ŠOKTINIS – 2019“

Pateikta: 2019-03-01 11:11 (atnaujinta: 2019-03-01 11:49)
diplomas

2019 m. vasario 23 d. Plungės kultūros centre vyko IV respublikinis liaudiškos muzikos ir šokių konkursas „Šoktinis 2019“. Šiemet konkurse dalyvavo geriausi šalies meno kolektyvai iš Klaipėdos ,Alytaus, Panevėžio, Utenos, Vilkaviškio, Jurbarko, Plunges ir Kretingos. Scenoje šoko daugiau nei 80 vaikų, kurie pristatė visų Lietuvos regionų etnines tradicijas.

Sekmė šiemet lydėjo mūsų mokyklos šokių kolektyvą „Ratilėlis“, kuriam talkino liaudies instrumentų orkestras ir choras „Smiltė“.

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė

KONKURSAS „MUZIKOS INSTRUMENTŲ PASAULYJE“

Pateikta: 2019-01-27 12:42 (atnaujinta: 2019-01-27 12:43)

2019 m. sausio 22 dieną vyko teorinio skyriaus mokytojos Ritos Beinorienės organizuotas konkursas „Muzikos instrumentų pasaulyje“. Renginyje dalyvavo  pagrindinio ugdymo 2 klasės mokiniai. Jie buvo paskatinti pasidomėti ne tik savo grojamu instrumentu, bet ir kitais muzikos instrumentais.

Komisijos sprendimu I-ają vietą iškovojo Urtė Endružytė (fleitos spec.), II vietą – Laurynas Staponkus (saksofono spec.), III vieta paskirta Elijai Urniežiūtei (fortepijono spec.).

34 – TASIS KALĖDINIS KONCERTAS

Pateikta: 2019-01-16 10:00 (atnaujinta: 2019-01-16 10:39)

Jau  34 – tąjį kartą Kretingos miesto bei rajono bendruomenė turėjo galimybę stebėti  ir vertinti  Kretingos meno mokyklos surengtą Kalėdinį koncertą „ Nuo pradžios... iki.....“ . Tai sumanymas parodyti žiūrovui, kaip iš mažo, tik ką į muzikos pasaulį įžengusio žmogučio, išauga muzikantas, gebantis atlikti sudėtingus kūrinius. Tai visų mūsų mokytojų ir mokininių bendras darbo rezultatas.

Kretingos meno mokyklos mokinių koncertas - dovana Padvarių socialinės globos namuose

Pateikta: 2018-12-13 14:34

2018 m. gruodžio 7 dieną vyko, jau tradiciniu tapęs, jaukus ir šiltas meno mokyklos mokinių koncertas  „Žiemos miniatiūros“ Padvarių socialinės globos namuose.

VI TARPTAUTINIS KAZIMIERO BILIŪNO TAUTINIŲ MUZIKOS INSTRUMENTŲ ANSAMBLIŲ IR ORKESTRŲ FESTIVALIS – KONKURSAS

Pateikta: 2018-12-05 08:30

Šių metų lapkričio 30 ir gruodžio 1 dienomis Klaipėdoje vyko VI Tarptautinis Kazimiero Biliūno tautinių muzikos instrumentų ansamblių ir orkestrų festivalis – konkursas, kuriame sėkmingai pasirodė ir Kretingos  meno mokyklos kolektyvas.

V ŽEMAITIJOS KRAŠTO MENO IR MUZIKOS MOKYKLŲ JAUNŲJŲ PIANISTŲ KONKURSAS – FESTIVALIS „PAJŪRIO KLAVYRAI“

Pateikta: 2018-12-05 08:29 (atnaujinta: 2018-12-05 08:30)

2018 m. lapkričio 28 dieną Palangos Stasio Vainiūno meno mokykloje vyko V Žemaitijos krašto meno ir muzikos mokyklų jaunųjų pianistų konkursas – festivalis „Pajūrio klavyrai“.

TARPTAUTINIS MOKSLEIVIŲ ŠOKIŲ KONKURSAS „ŠOKIO PALETĖ“

Pateikta: 2018-12-05 08:28

2018 m. lapkričio 17 d. Kretingos meno mokyklos šokių grupė (mokytoja ekspertė Eglė Baltriukienė) dalyvavo tarptautiniame moksleivių šokių konkurse „Šokių paletė“, kuris vyko Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos Fakulteto šokio katedroje.

Šiame konkurse dalyvavo šokėjai iš Latvijos „Liepajas ballet and dance studio“, šokių mokykla „Coda“, Plungės kultūros centro „Eglės baleto studija“, Mažeikių choreografijos mokykla, Kretingos, Neringos, Plungės, Marijampolės, Skuodo, Šilutės meno mokyklos, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykla, šokių mokykla „Hatora“.

Pasidalinimas pedagogine patirtimi

Pateikta: 2018-11-19 18:06

2018 m. lapkričio 22 d. mokykloje vyks dailės mokytojų Živilės Sabaliauskaitės ir Linos Nikartienės organizuojama jau IV – toji respublikinė teorinė-praktinė konferencija „ KŪRYBINĖS PAMOKŲ INTERPRETACIJOS“.

Į konferenciją atvyks dailės ir technologijų mokytojai iš Kretingos, Klaipėdos, Telšių, Šiaulių, Šilutės, Šilalės, Plungės, Radviliškio, Neringos, Mažeikių, Joniškio, Palangos, Tauragės ir Rietavo.

V-asis pučiamųjų instrumentų lietuviškos pjesės konkursas

Pateikta: 2018-11-13 13:48

2018 m. lapkričio 17 dieną mokykloje vyks V-asis pučiamųjų instrumentų lietuviškos pjesės konkursas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui ir Kretingos meno mokyklos 60 metų veiklos sukaktims paminėti.

Sulauksime svečių iš Palangos, Klaipėdos, Šilutės, Rudaminos, Šiaulių, Raseinių, Jonavos, Vilniaus, Platelių, Plungės, Pagėgių ir  Vilniaus savivaldybės Grigiškių muzikos ir meno mokyklų.

Paskaita-koncertas “Tarptautinių projektų svarba šiuolaikinio mokytojo muzikinėje veikloje”.

Pateikta: 2018-11-05 11:00 (atnaujinta: 2018-11-06 16:31)

Spalio 15 dieną, Kretingos meno mokyklos koncertų salėje vyko pianistės Gaivilės Simaitytės, Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos ir Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos fortepijono mokytojos paskaita-koncertas “Tarptautinių projektų svarba šiuolaikinio mokytojo muzikinėje veikloje”.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Naujienos