Respublikinis mišrių ansamblių festivalis – konkursas „Draugiškas akordeonas“

Pateikta: 2017-11-23 10:37

2017 m. lapkričio 22 dieną mokykloje vyko respublikinis mišrių ansamblių festivalis – konkursas „Draugiškas akordeonas“. Konkurse dalyvavo 22 kolektyvai iš Plungės, Telšių, Rietavo, Raseinių, Palangos, Salantų, Gargždų, Pagėgių, Tauragės, Šilutės, Mažeikių, Elektrėnų bei dviejų Klaipėdos muzikos ir meno mokyklų. Mokiniai  turėjo galimybę varžytis trijose amžiaus kategorijose, pademonstruoti netradiciniams ansambliams, kuriuose vienas iš instrumentų privalėjo būti akordeonas, aranžuotus kūrinius. Juos vertino komisija, kuriai pirmininkavo Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos akordeono mokytoja – metodininkė Marina Logutenkova. Renginio pradžioje vyko metodinė valanda, kurios metu kolektyvų vadovai dalinosi savo pedagogine patirtimi bei repertuaro akordeonui naujovėmis.

Festivalį – konkursą vainikavo svečių teisėmis koncertavęs akordeonininkų duetas iš Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos. Šis pasirodymas buvo sutiktas gausiomis ovacijomis. Atsisveikinant  kolektyvų vadovai dėkojo mokyklai bei renginio organizatorei mokytojai Silvai Garbaliauskienei už puikų konkurso organizavimą  ir išreiškė pageidavimą, kad toks konkursas taptų tradiciniu.

Paveikslėlių galerija