TARPTAUTINIS MOKSLEIVIŲ ŠOKIŲ KONKURSAS „ŠOKIO PALETĖ“

Pateikta: 2018-12-05 08:28

2018 m. lapkričio 17 d. Kretingos meno mokyklos šokių grupė (mokytoja ekspertė Eglė Baltriukienė) dalyvavo tarptautiniame moksleivių šokių konkurse „Šokių paletė“, kuris vyko Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos Fakulteto šokio katedroje.

Šiame konkurse dalyvavo šokėjai iš Latvijos „Liepajas ballet and dance studio“, šokių mokykla „Coda“, Plungės kultūros centro „Eglės baleto studija“, Mažeikių choreografijos mokykla, Kretingos, Neringos, Plungės, Marijampolės, Skuodo, Šilutės meno mokyklos, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykla, šokių mokykla „Hatora“.

Konkursą vertino kompetentinga komisija, kurią sudarė prof. Dr. Vidmantas Mačiulskis, doc. Violeta Milvydienė, mokytoja ekspertė Violeta Šleinienė, mokytoja ekspertė Ilona Stankevičienė.

Mūsų šokėjos pasaulio tautų šokių kategorijoje – „ Argentinietiškas tango“ (choreografija Eglės Baltriukienės) – tapo III vietos diplomantėmis. Turime pasidžiaugti šia pergale, nes dalyvės nebuvo suskirstytos į amžiaus kategorijas ir šokėjoms teko rungtis su žymiai vyresnėmis konkurentėmis (dalyvių amžius šiame konkurse 12- 18 metų, o mūsų mergaitės 12–13 metų)

Sveikiname nugalėtojas ir jų mokytoją!

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė