V ŽEMAITIJOS KRAŠTO MENO IR MUZIKOS MOKYKLŲ JAUNŲJŲ PIANISTŲ KONKURSAS – FESTIVALIS „PAJŪRIO KLAVYRAI“

Pateikta: 2018-12-05 08:29 (atnaujinta: 2018-12-05 08:30)

2018 m. lapkričio 28 dieną Palangos Stasio Vainiūno meno mokykloje vyko V Žemaitijos krašto meno ir muzikos mokyklų jaunųjų pianistų konkursas – festivalis „Pajūrio klavyrai“.

Į pajūrį susirinko jaunieji pianistai iš 11 Žemaitijos miestų ir miestelių. Tarp dalyvių iš Palangos, Mažeikių, Plungės, Skuodo, Šilutės, Priekulės, Rietavo, Gargždų, Klaipėdos bei Neringos buvo ir Kretingos meno mokyklos jaunieji pianistai. Dalyviai buvo suskirstyti į tris kategorijas: A kategorija –  1, 2, 3 klasių mokiniai, B kategorija – 4, 5 klasių mokiniai, C kategorija – 6, 7, 8 klasių mokiniai. Dalyviai grojo du skirtingo charakterio kūrinius, iš kurių vienas – lietuvių komozitorių kūrinys.

Mūsų mokyklos dalyvius lydėjo sėkmė. Komisijos sprendimu A kategorijoje III vietos laureate tapo Morta Šiaudvytytė (mokytoja Rita Pukelytė-Retkienė), B kategorijoje – I vietos laureate tapo Elija Urniežiūtė (mokytoja Vaida Turauskė ) ir  III vietos – Magdalena Brundzaitė (mokytoja Rita Pukelytė-Retkienė), C kategorijoje – Beatričė  Žiubrytė – II vietos laureatė ( mokytoja Kilnutė Skripkauskienė).

Sveikiname nugalėtojas ir jų mokytojas!

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė