VI TARPTAUTINIS KAZIMIERO BILIŪNO TAUTINIŲ MUZIKOS INSTRUMENTŲ ANSAMBLIŲ IR ORKESTRŲ FESTIVALIS – KONKURSAS

Pateikta: 2018-12-05 08:30

Šių metų lapkričio 30 ir gruodžio 1 dienomis Klaipėdoje vyko VI Tarptautinis Kazimiero Biliūno tautinių muzikos instrumentų ansamblių ir orkestrų festivalis – konkursas, kuriame sėkmingai pasirodė ir Kretingos  meno mokyklos kolektyvas.

Konkursą organizavo Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija. Konkursą vertino kompetentinga komisija, kurią sudarė: pirmininkas – profesorius Vytautas Tetenskas (Lietuva). Nariai: menų mokslų daktarė Aistė Bružaitė (Lietuva), Gita Andersonė (Latvija), Inesa Kraucė (Latvija), Ella Maidre (Estija), docentas Egidijus Ališauskas (Lietuva), etnologijos mokslų daktarė Algytė Merkelienė (Lietuva).

Orkestrų kategorijoje mūsų Kretingos liaudies instrumentų orkestras, vadovaujamas mokytojo metodininko Donato Merkelio, laimėjo garbingą  II vietą.

Kretingos meno mokyklos birbynininkai su jungtiniu birbynininkų orkestru laimėjo I vietą.

Sveikiname kolektyvą ir jo vadovą!

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė