KONKURSAS „MUZIKOS INSTRUMENTŲ PASAULYJE“

Pateikta: 2019-01-27 12:42 (atnaujinta: 2019-01-27 12:43)

2019 m. sausio 22 dieną vyko teorinio skyriaus mokytojos Ritos Beinorienės organizuotas konkursas „Muzikos instrumentų pasaulyje“. Renginyje dalyvavo  pagrindinio ugdymo 2 klasės mokiniai. Jie buvo paskatinti pasidomėti ne tik savo grojamu instrumentu, bet ir kitais muzikos instrumentais.

Komisijos sprendimu I-ają vietą iškovojo Urtė Endružytė (fleitos spec.), II vietą – Laurynas Staponkus (saksofono spec.), III vieta paskirta Elijai Urniežiūtei (fortepijono spec.).

Konkurso tikslas – plėtoti mokinių estetinę, kultūrinę ir bendrąsias (pažinimo, kūrybingumo, asmeninę,) kompetencijas, ugdyti sumanų ir aktyvų kultūrinio gyvenimo dalyvį, gebantį muzikos reiškinius vertinti kasdienio gyvenimo veikloje.

Parengė muzikos mokytoja Irena Intienė