III tarptautinis konkursas "Muzikuojantys berniukai"

Pateikta: 2021-04-14 21:15 (atnaujinta: 2021-04-14 21:17)

Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos organizuojamas prasmingas renginys – tarptautinis konkursas „Muzikuojantys berniukai“, jau trečiasis, įvyko 2021 kovo 26 d. Šiais metais šis konkursas sulaukė net 78 dalyvių iš daugelio Lietuvos (Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio, Varėnos, Kretingos, Kauno, Radviliškio, Šiaulių, Švenčionių r., Druskininkų, Raseinių) bei Latvijos (Liepojos, Rygos, Malpils, Jekabpils) miestų.  Konkursas vyko nuotoliniu būdu (klausomi ir vertinami konkurso dalyvių vaizdo įrašai). Laisvai pasirinktą konkurso dalyvių programą skirtingose amžiaus grupėse (bendras dalyvių amžius 6 – 18 metų) vertino dvi tarptautinės žiuri komisijos.

Sėkmingai konkurse pasirodė bei laimėtojais tapo Kretingos meno mokyklos auklėtiniai:

Pianistų A1 grupėje Rokas Skurvydas tapo I vietos laureatu. Beje, Rokas taip pat pelnė padėkos raštą už geriausiai atliktą baroko epochos kūrinį;

B1 grupėje Nidijus Valatka – III vietos laureatu. Nidijus taip pat buvo apdovanotas padėkos raštu už geriausiai atliktą baroko epochos kūrinį.

Šiuos talentingus vaikinus moko mokytoja Kilnutė Skripkauskienė.

Stygininkų C1 grupėje Karolis Derkintis pelnė II vietos laureato diplomą ir padėkos raštą už geriausiai atliktą XX – XXI amžiaus kūrinį. Karolio mokytoja Dalia Pocienė.

Sveikiname nugalėtojus ir jų mokytojas!

Parengė muz. mokytoja Irena Intienė