RESPUBLIKINIS JAUNŲJŲ PIANISTŲ KONKURSAS “PASAULIS MUZIKOS VAIZDAIS”

Pateikta: 2021-04-27 09:21

2021m. balandžio 7 – 18 dienomis vykusio renginio sumanytojos – Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos fortepijono skyriaus vedėja mokytoja ekspertė Jelena Malina ir mokytoja Julija Vaišienė.

Organizatoriai pakvietė Lietuvos muzikos ir meno mokyklų moksleivius ugdyti kūrybiškumą, meninę iniciatyvą. Stiprinti pasitikėjimą ir motyvaciją. Virtualus konkursas - puiki erdvė visiems norintiems ir gebantiems skleisti muzikavimo džiaugsmą.

Nuotoliniame konkurse dalyvavo ir prizines vietas pelnė ir mūsų mokyklos auklėtiniai:

Mantė Stonkutė – III vietos laureatė, Emilija Piečiūtė - III vietos laureatė, Juozapas Bružas - III vietos laureatas, Benediktas Rimkus - III vietos laureatas, Airintė Bendikaitė - III vietos laureatė. Šių šaunių pianistų mokytoja – Silvija Stanienė. Vigilijos Smilgytės – Mockevičienės mokinė Auksė Gedvilaitė pelnė – III vietos laureato diplomą.

Sveikiname nugalėtojus ir jų mokytojas!

Parengė muz. mokytoja Irena Intienė