VI respublikinio jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“

Pateikta: 2021-05-10 20:14

2021 m. gegužės 7d. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos organizuotame nuotoliniame konkurse dalyvavo ir sėkmingai pasirodė Kilnutės Skripkauskienės auklėtiniai: Nidijus Valatka savo grupėje iškovojo laureato diplomą, Meira Metelica savo grupėje tapo diplomante.

Komisijos vertinimo pirmininkas Donaldas Račys pasveikino ir padėkojo dalyviams -„Džiaugiuosi, kad galėjau būti šio konkurso dalimi bei išgirsti jaunus ir talentingus žmones, kurie, nepaisant neeilinių aplinkybių, išliko darbštūs ir mylintys muziką. Norėčiau visus labai nuoširdžiai pasveikinti su puikiais pasirodymais: sveikinu gabius ir šaunius mokinius, jų pedagogus, kurie įdeda tokias dideles pastangas į kasdienį darbą ir, žinoma, puikius tėvus, kurie neabejingi savo vaikų tobulėjimui“.

Parengė muz. mokytoja Irena Intienė