RESPUBLIKINIS MUZIKOS IR MENO MOKYKLŲ 1 KLASIŲ MOKINIŲ SOLFEDŽIO KONKURSAS

Pateikta: 2021-05-28 21:03 (atnaujinta: 2021-05-28 21:04)

Baigiantis mokslo metams pirmų klasių mokiniai iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių rinkosi į Respublikinį solfedžio konkursą “Lapiukas smalsiukas muzikos teorijos šalyje”, kuris vyko Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje nuotoliniu būdu. Gudriausi, sumaniausi muzikos ir meno mokyklų I-ų klasių mokiniai ,susirinkę prie ekranų, varžėsi, kieno žinios ir įgūdžiai šiandien patys geriausi. Neįprastu, nuotoliniu būdu vykęs konkursas dalyvių neišgąsdino – drąsūs, žingeidūs, aktyvūs mokiniai sprendė teorinius klausimus, atliko užduotis.

Sveikiname Respublikinio I klasių solfedžio konkurso “Lapiukas smalsiukas muzikos teorijos šalyje” laureatus: Aistė Drungilaitė - I vieta, Ūla Kavaliauskaitė – II vieta (mokytoja Irena Intienė); Mykolas Baltrūnas – I vieta, Emilija Vaičiūtė – II vieta (mokytoja Laima Kniukštienė); Justė Drakšaitė – I vieta, Urtė Vaišnoraitė – III vieta (mokytoja Rita Beinorienė).

Linkime dar daug gražių pergalių!

Parengė muz. mokytoja Irena Intienė