I Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „IN CORPORE“

Pateikta: 2021-06-07 18:29

2021 m. gegužės 26 d. Gargždų muzikos mokykloje vyko respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „IN CORPORE“, kuriame dalyvavo 494 jaunieji atlikėjai iš įvairių Lietuvos miestų.

Konkurso tikslas - nuotolinio ugdymo metu skatinti mokinių motyvaciją, saviraišką, plėtoti bendradarbiavimą, pasitelkiant informacinių technologijų priemones.

Konkurse dalyvavo ir gražių laimėjimų savo amžiaus kategorijose pasiekė Kretingos meno mokyklos mokiniai. Džiaugiamės mūsų jaunųjų pianistų sėkme: Rokas Skurvydas tapo I vietos laureatu, Nidijus Valatka – II vieta, Meira Metelica taip pat II vietos laureatė (mokytoja Kilnutė Skripkauskienė); Morta Gimbutaitė – II vietos laureatė, Augustas Janonis – III vietos laureatas, Airintė Bendikaitė, Juozapas Bružas, Benediktas Rimkus, Emilija Piečiūtė ir Mantė Stonkutė tapo diplomantais (mokytoja Silvija Stanienė); Auksė Gedvilaitė tapo III vietos laureate, Perlita Grigaitytė – diplomantė (mokytoja Vigilija Smilgytė-Mockevičienė).

Taip pat konkurse dalyvavo ir puikiai pasirodė mokytojo Večeslav Krasnopiorov auklėtiniai: Benas Bružas – I vietos laureatas, Lukas Kindurys – II vieta, Tajus Smilingis – diplomantas, Kretingos meno mokyklos mušamųjų ansamblis – I vietos laureatas

Ansamblio dalyviai: Vilius Gaubys, Vilius Kontrimas, Linas Rumbutis, Benas Bružas, Tajus Smilingis, Jokūbas Markauskas, Lukas Kindurys.

Sveikiname nugalėtojus ir jų mokytojus !

Parengė muz. mokytoja Irena Intienė